ahşap boyama dolaplara devam

23 yorum var

Şimdi diyeceksiniz ki yine mi beyaz ama ne yapayım mobilyada beyazı seviyorum daha huzur veriyor. Bu dolabı balkonum için kestirdim ardından beyaza içini yeşile boyadım böylece yerleştirdiğim objeler daha belirgin hale geldiler. Daha sonra orkide resimlerini kestim ve dekupaj yöntemiyle yapıştırdım en son tinerle açtığım sentetik verniği kullandım. Görünümü çok hoş olunca hatta mdf’sini kestirdiğim usta son halini görüp satın almayı teklif edince bir dolap daha boyadım hepsinin resimlerini bir defada vermek olmaz değil mi?

23 yorum var

 1. gunesedogru
  gunesedogru

  pes yani bu kadar mı enfes olur çok tebrik ettim sizi sevgilerimle

 2. kondor
  kondor

  MYBADEM SEN ÇOK OLUYON AMA İNSANI KISKANDIRIYON YA ÇOK GÜZELLER VALLAHİ TAM BENLİK BEYAZ FİKRİNİ İNAN Kİ ÇOK TUTTUM BEN BUNU DENEMEZSEM ÇATLARIM YA. YANDAN DA KOLTUĞU GÖRDÜM ONUN DESENLE DOLAPTAKİ UYUM HARİKA..

 3. sesiber
  sesiber

  Ben hiç demem yine mi beyaz diye, bence süper olmuş. Desen de çok güzel görünüyor. Beyaz, krem, tütün yeşili ahşapta en sevdiğim renkler.Ellerine sağlık bu da çok güzel

 4. sefa97
  sefa97

  olmaz bu kadar da…ben zaten beyaz hastasıyım, yine söylüyorum su gibi, çok güzel.bu pirimer dediğiniz boyayı her türlü zemine uygulaya biliyormuyuz. mesela lake üzerine olur mu? ne olur şu zımparalama işinden kurtarın beni…yoksa bu işi askıya alıp yazı bekleyeceğim, evin içinde zımpara yapamam, sefa nın zaten allerjisi var(boyayı nasıl yapacam diye kara kara düşünüyorum).annem, acaba odasının birini bana verir mi bu işler için:( hayır… kesinlikle vermez! çok titiz çünki…oy oyyyyyyy…!siz yapın ben seyredeyim…!

 5. dekorlatif
  dekorlatif

  bayıldım bayıldım vallahi ellerinize sağlık muhteşem olmuş

 6. rn4343
  rn4343

  yaaaaaaa inanılmaz güzel olmuş özellikle içindeki porselenlerle okadar uyumluki yaaaaaaaaaaaaaa bende bukadar becerikli olmak istiyorum :((((((((

 7. ganeja
  ganeja

  Zemin rengini çok beğendim ama evde böyle bol çiçekli şeylerin olması hoşuma gitmiyor.Çiçekler fazla olmuş.Sadeliği daha çok severim.Ama BEYAZ işte favorim,elimde olsa çocuğum küçük olmasa evimde herşeyi beyaz yapabilirim hatta ‘zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü’ demeseler kışın bile hep beyaz giyerim :)

 8. mybadem

  sevgili ganeja yorumun için tesekkur ederim zevkler farklı olabiliyor bence işin güzelliği de burada gizli. Bu tip eskitme, genelde beyaz, krem rengin, çiçeklerin hakim olduğu ingiliz tipi dekorasyonu cok seviyorum bana huzur veriyor birde balkonun bütününde değerlendirmek lazım orada ki temaya orkideler cok uyum sağladı. Tekrar yorumlarını esirgemeyen tüm arkadaşlara cok tesekkur ederim.

 9. alonenes
  alonenes

  ellerinize sağlık harika olmuş bayıldım…

 10. perilikosk
  perilikosk

  çok güzel olmuş ama menteşelerin uyumu ile bütünlüğü yakalamış,farklı menteşe ile aynı sonucu vermezdi diye düşünüyorum.

 11. rn4343
  rn4343

  farklı bir menteşeylede siyah zemin hoş olurdu bence periliköşk

 12. hem
  hem

  ellerine sağlık valla. bende kızımın odasını kendim dekore ettim. eskibi dolap vardı ama vernikli böyle uygulaya bilirim sanırsam.

 13. cocuklacocuk
  cocuklacocuk

  super ya, ahşap boyama kraliçesini ağzımız açık bir şekilde izliyoruz.

 14. sudeh
  sudeh

  sefacık, çok heyecanlı gördüm seni:)heyecanlanmakta haklısın ama ben de çok beğendim:)

 15. canbug
  canbug

  ben sefa dan, boyama çalışmasını sabırsızlıkla bekliyorum.shane, senin marifetciler, nazarım değmesin bayağı çoğalmışlar, ne güzel!çok güzeller.ellerinize sağlık!

 16. sefa97
  sefa97

  sudeh sana hala kırgınım:(canbug;yapacağım inş!

 17. shane
  shane

  öyle oldu canbug. çok memnunuz biz de gidişattan :)

 18. saatoniki
  saatoniki

  mybadem?haayranınızım..

  ‘zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü’

  ganeja? zürafalar giyiyor mu hala beyaz?

 19. gunesedogru
  gunesedogru

  çok pardon ama atasözünün doğrusu “fukaranın düşkünü beyaz giyer kış günü” olacak. buradan ve şuradan bakabilirsiniz

 20. saatoniki
  saatoniki

  esas ben pardon ama verdiğiniz linkin alt tarafına bakacak olursak “zürefanın düşkünü beyaz giyer kış günü” maddesine vurgu yapmıştım..üstteki yorumda zürafa kelimesindeki ilk “a” harfini kalın yapmam yeterli ironik katkıyı yapmamış..zürefa’dan dem vurmak istedimdi..:)tabi uzatma/inceltme ile şöyle olur..zurafâ..arapça lehçe ayrımından olsa gerek “r” harfi bazen “re” bazen “ra” şeklinde okunuyor.zürafa ahmet ile zurafâ ahmet arasında epey fark var bu bakımdan..

 21. osed
  osed

  zevkli bir çalışma.

 22. suhuba

  Tekrar merhaba,Peki sizlerden birinden böyle bir bilgi alabilirmiyim acaba?Merhaba,Çalışmanızı çok beğendim. Çok keyifli olmuş. Bende beyaza hasta olanlardanım. Motifinizi çok beğendim. Hepinize birşey danışmak istiyorum. Ben kullanduğınız motifleri çok beğendim. İnternette araştırdım ancak bu tarz motifler bulamadım. Bunları nereden buluyorsunuz acaba? Site vs adresi varmı? Yada kutu üzerindeki motifleri sizden birşekilde alma imkanım olurmu?Şimdiden teşekkür ettim

 23. suhuba

  ben buldum grafiker arkadaşlarımdan çözdüm işi yinede teşekkürler

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?