Çanta Askılığı

33 yorum var
çantalarınızı asmak için
çantalarınızı asmak için

Burada gördüğüm çantaları asmak için yapılan askılık özellikle çantacı kızımız lilacsmell için birebir diye düşünüyorum :)) Askılıktan yapmak için bir miktar kumaş ile düğme yada metal çıtçıta ihtiyacınız var. Oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyorum

33 yorum var

 1. kemankutusu
  kemankutusu

  cok tatlı.benimde bakar bakmaz lilac aklıma geldi…hatta bu çantalık dolap yada portmanto içine asılır basına bir askı gecirilirse.

 2. embir
  embir

  Kemankutusu çok haklısın dolap içinde kullanma fikri çok güzel

 3. prenseskizima
  prenseskizima

  embir nerden buluyorsun bu kadar degisik seyleri hayret ediyorum dogrusu.keyifle yeni ekleyeceklerinibekliyorumwww.prenseskizima.blogspot.com

 4. embir
  embir

  Teşekkürler prenseskızıma, bu aralar araştırmaktan kendi yaptıklarımı bile eklemeye zaman bulamadım ayrıca netten bulduklarım daha ilginç geliyor :))

 5. prenseskizima
  prenseskizima

  ama cok ilginc cok güzel seyler yayinliyorsun. Yaptiklarinida cok merak ediyorum dogrusu arayada onlari ilave etde görelimwww.prenseskizima.blogspot.com

 6. lilacsmell
  lilacsmell

  harika bir fikir! harikasın embir derdime derman oldun :) Ben de artık dolaba sığmayan çantalar için bir çözüm arıyordum,hemen yetiştin,yarın akşam ilk işim yapacağım bundan :))

 7. aaleynaa
  aaleynaa

  değişik bir fikir. dikiş bilenler yapabilir sanırım

 8. kriizantem
  kriizantem

  Bu çok iyi fikir yaaa, dikiş bilmeye gerek yok ki, üstüne yapışkanlı folya yapıştırırız olur biterş. Yatak odasının kapısına yapmak lazım..

 9. aaleynaa
  aaleynaa

  yapışkanlı folyonun ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok.siteye daha çok yeni üye oldum. öğrenmeye çalışıyorum bişeyleri.yardımcı olursanız sevinirim

 10. kriizantem
  kriizantem

  Hani dolapların içini kaplamak için satılıyorya renkli renkli arkası yapışkanlı kağıtlar, başka adı var mı bilmiyorumki…

 11. aaleynaa
  aaleynaa

  o tutarmı ki çantayı.benim tüm çantalarımda fix olarak bir kaçtane malzeme mutlaka olur yani az çok ağırlık oluyor. yapışkanlı bir kağıdın tutması kolay olmaz diye düşünüdüm ya da ben yanlış anladım

 12. kriizantem
  kriizantem

  Siz böyle yazınca tekrar inceledim, ben tahta veya metalden askılığın üzerini kumaşla kaplamışlar sandım, ama öyle değilmiş:))) ama uzun bir tahtanın üzerine çivi çakılarakda aynı işlem yapılır üzerinide yapışkanlı kağıtla kaplarız:))

 13. aaleynaa
  aaleynaa

  evet bu olur. hatta bir markanın buna benzer bir ürünü vardı yanlış hatırlamıyorsam. de-monte mobilya satan bir markanın ;)

 14. Kapkaracamdankelebek
  Kapkaracamdankelebek

  “ama cok ilginc cok güzel seyler yayinliyorsun. Yaptiklarinida cok merak ediyorum dogrusu arayada onlari ilave etde görelim”embir’e yazılmış da şaşırdım.hııı nası yani dedim:)))

 15. embir
  embir

  ben anlamadım :((

 16. gonuldenele
  gonuldenele

  Kapkaracamdankelebek diyor ki;”ama cok ilginc cok güzel seyler yayinliyorsun. Yaptiklarinida cok merak ediyorum dogrusu arayada onlari ilave etde görelim”embir’e yazılmış da şaşırdım.hııı nası yani dedim:)))

  üstteki yorumda embir kendi yaptıklarımı yayınlamaya fırsat kalmıyor yazınca bu ona cevap.artniyetli bişey değil yani:))ben anladım embir:)))

 17. embir
  embir

  yok ben başkasına yazdı da sonra yazıyı benim yayınladığımı gördü sandım.O yorumu yazdığımda kendi çalışmalarımı eklemiyordum ama şimdi çok ekliyorum canım, ondan üstüme almamışım :))

 18. Kapkaracamdankelebek
  Kapkaracamdankelebek

  embir’ciğim zaten bir sürü çalışma yapıyorsun ve yayınlıyorsun.ayrıca bloğunda var.o yüzden arkadaşın çalışmalarını gönderde onları görelim demesine şaşırdım.kesinlikle artniyetli değil yani.tam tersi fazla iyi niyetliyim:)

 19. Kapkaracamdankelebek
  Kapkaracamdankelebek

  aa ben tarihlere bakmamıştım demek arkadaşda iyi niyetleymiş:)tamam sustum ortalığı karıştırmayım:)))

 20. embir
  embir

  ya şimdi jeton düştü sen başka yorumu eklemek istemişsin bunu yapmak için o yazıyı maouse ile seç başka bir yere tıklamadan aşağıdaki yorum ekleme kısmına gel menüde tırnak işareti oluyor ya onu tıkla tıklayınca o yazan yorum burada turuncu renkte gözükür :))

 21. kriizantem
  kriizantem

  Alemsiniz kızlar yaa:)))

 22. gonuldenele
  gonuldenele

  embirr…sen yat istersen:))

 23. gonuldenele
  gonuldenele

  Kapkaracamdankelebekarkadaşım yorumun üst kısmını kaçırmışsın.yorumlar birbiriyle ilintili..Embire cevap olarak yazmış .

 24. Kapkaracamdankelebek
  Kapkaracamdankelebek

  hımmm arada bir onu yapmayı becerebiliyordum ama bu sefer yapamamıştım kes yapıştır yapmıştım, anlarsınız sanmıştım:)ama demek ben öyle diyorum sandın sen haa:)))ne diyor bu şimdi demişsindir:))))

 25. embir
  embir

  evet evet ben yatayım ama elimde keçe toplarım var dün iğnesini de aldım toplarımı süslüyorum ayakları uyuştu valla, bir yandan da yorum yazıyorum :))

 26. embir
  embir

  yok işte ben hiç üstüme alınmadım başkasına yazdın sonrada benim yazım olunca aaa yanlış oldu diye düşündün sandım gerçekten yorulmuşum sanırım fantastik bişi oldu :))

 27. Kapkaracamdankelebek
  Kapkaracamdankelebek

  ya şimdi jeton düştü sen başka yorumu eklemek istemişsin bunu yapmak için o yazıyı maouse ile seç başka bir yere tıklamadan aşağıdaki yorum ekleme kısmına gel menüde tırnak işareti oluyor ya onu tıkla tıklayınca o yazan yorum burada turuncu renkte gözükür :))

  hıııh bak şimdi becerebildim:)

 28. embir
  embir

  süpersin :)) ben hala yatmaya gidemedim :))

 29. kriizantem
  kriizantem

  Bende 12de yatıcam demiştim ama, ona da bakayım buna da derken bu saat oldu. Neyse hadi herkese iyi geceler, tatlı rüyalar.

 30. embir
  embir

  evet ya bende kaçtım haydi, iyi geceler. Burayı da msn e çevirdik. Sabah kalkıp buraya girenler dumur olacak :)))

 31. Songul08

  güzel bir fikir ellerine sağlık

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?