kat kat şal…

11 yorum var

bu şalı yün aldığımız yerde görüp beğendim. sizinle paylaşmak istedim. 4 çileden çıkıyormuş. ama çok kalın oluyor. soğuk günler için ideal.

11 yorum var

 1. 1gece
  1gece

  ilk resimde anlamakta zorlandım ama değişik ve şıkmış

 2. Anne Kaz
  Anne Kaz

  bu örneği biliyorum merak edip öğrenmiştim küçükde başladım uygun bi iple çanta yapmayı düşünüyordum vakit olursa tabi bi arada sitemde anlatırım ona da vakit bulursam tabi.. :(

 3. marvil
  marvil

  alize iple yapmayı düşünüyo annem aynı model şalı.bitsin.onu da gönderirim inş.

 4. marvil
  marvil

  bunlarda aynı model şalın alize ipten örülmüş hali.

 5. btugan

  çok hoş duruyor:)

 6. selamhayata

  MERHABA, BU ŞALIN YAPILIŞINI AÇIK ŞEKİLDE ANLATACAK BİRİ VAR MI? BENDE BİR YÜNCÜDE GÖRDÜM. İNTERNETTE ARIYORDUM. SİZİN SAYENİZDE ULAŞTIM. AMA YAPILIŞ ŞEKLİNİ ANLAYAMADIM. BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

 7. gunesedogru
  gunesedogru

  çok tatlı birşey olmuş

 8. mltmglr
  mltmglr

  bende bu şalın örnegını bır sıtede canta olarak görmüştüm cok şık duruyor fakat nasıl yapıldıgını bılmıyorum bilen varsa acıkca yazabılırmı acaba?

 9. gunesedogru
  gunesedogru

  22 nisanda yorum yazıp çok tatlı demişim bugünde armodilloyu çağrıştırdı :)))) aynı vallahi

 10. sudeduru

  Crokodil dande modeli yani timsah sırtı önce kafes yapılıyor sonra önce 5 tane trabzan hafif çevriliyor aynı yere tekrar 5 tane trabzan yani bir yaprağını yapmış oluyoruz sonra 1kafes atlayıp tekrar aynı işlem biraz çevirmeleri karışık onuda görsel olarak görünce yapılabilir ben denemiştim ama ipim kalındı diye pek olmadı çok kalın ip seçince başarılı olamıyorsunuz ebruli tarzı iplerle daha şık görünür fikrindeyim tabi bi ara denemek lazım:)

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?