Kızıma kabarık etek

14 yorum var

etek dikişi
Merhaba arkadaşlar… Kızıma yine bir etek diktim ve bu kez önceden diktiğim bir perdeden artan tülle yaptım bu eteği :) Tül perde hafif olduğu ve kendinden karmaşık iplerle işli olduğu için kabarık kabarık durdu üzerinde, çok hoşuma gitti :) Blogumda da görebilirsiniz, umarım beğenirsiniz :)

etek dikişi
Yukarıdaki önden ve aşağıdaki de arkadan görünüşü eteğin. Etek üç kattan oluşuyor: en üstteki kat tülden ve altı işlemeli, ortada yine tül var fakat altı düz, sadece kabarık duruşunu desteklemesi için orta katı koydum, en altta ise turuncu bir kumaştan astar yaptım fakat kumaş eteklik bir kumaş, astarlık kumaş falan değil. Öyle olunca yine tok duruş desteklenmiş oldu ve böyle kabarık kabarık durdu :)

etek dikişi

14 yorum var

 1. hayalignesi
  hayalignesi

  şeker şey :) pek yakısmış:)

 2. zulaltan
  zulaltan

  bu şirin gülümsemeyi ve abajur modeli eteği çok sevmiştim ve hala seviyorum, seveceğim :) bu gülümsemesi aynı annesi :)

 3. senayatilgan
  senayatilgan

  Hayaliğnesi ve Filizcim çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

 4. ssserpil
  ssserpil

  BENNNN GELDİMMMMMM:))))) gelır gelmezde gözüm gönlüm acıldı valla :)))ben yerımm bu güzelligii.. kırkbır kere masallahhh….ne gıyse yakıyo marıfet etekte degıl marıfet bu fıstık ta :))))
  senay cımmm nasılsın görüşmeyelii

 5. shane
  shane

  ben de bayiliyorum tatli kiziniza. o kadar mutlu oluyor ki annesi ona bir seyler diktiginde… bana da aynisi olurdu, hala da diker annem sagolsun :) nisan elbisemi hic benimle gorusmeden, prova yapmadan dikmisti mesela. gelinligi bile dikecekti neredeyse de yorulmasin istedigim icin vazgecti. cok kiymetli seyler bunlar. gule gule giysin fistik.

 6. senayatilgan
  senayatilgan

  Serpilim gelmiiiiişşşşşş :) Neşenle gelmişsin canım benim belliki çok güzdel bir düğün çok tatlı yorgunluklar yaşamışsın :) Hoş geldin sefalar getirdin, beğenmene de sevindim :)

 7. senayatilgan
  senayatilgan

  Sevgili shane aynen öyle çok mutlu oluyor :) Giymeyecek olsada birşeyler dikeyim istiyor hep :) Etek etek etek bayılıyor etekli şeylere onun için de çok mutlu :)
  Teşekkür ederim güzel yorumunuza :)

 8. ssserpil
  ssserpil

  evet canımm dügün cok guzeldı ama hazırlık asaması benı bitirdi resmen salonun süslemesını bız yaptık …yazdım yolladım onaylanırsa goreceksın tatlım canım cıktı :))) ama şükür degdı yorgunlugumuza …cokk cookkk hoşbuldum canımmm

 9. senayatilgan
  senayatilgan

  Düğün fotoğrafın harika ama afet olmuşsun afeeeeetttttt süpersin :) Kaynana olduğuna kim inanır :)

 10. ssserpil
  ssserpil

  ayyy tesekkur ederım canım…zaten bende pek hıssedemedım kaynana gıbı kendımı galıba :))dugun bıtene kadar oynadım.:))))

 11. Nuraycatasarimlar
  Nuraycatasarimlar

  Emeklerine sağlık çok şık olmuş,kızınada kocaman bir maşallah:)

 12. senayatilgan
  senayatilgan

  Teşekkür ederim Nuray Hanımcım :)

 13. yagmuryurek

  ay benim pamuk prensesime bak baloya gidecek …. yirim kız ben seni sen eceyi sergiye getircen di mi şenay :) leylayla bunu ben çalcem sizden kaçırıp ısırıp mıncıklayııp gıdıklayıp öpüp bırakcem :) :) :) :)

 14. senayatilgan
  senayatilgan

  :) Evet yagmuryurek o da gelecek :) Onsuz neredeyse lavaboya gidemiyorum da sergiye onsuz gelme şansım hiç yok :) Göbeğimiz birlikte mi kesildi diyorum bazen :) evet birlikte kesildi hahaa :) Ama çalamazsın kızımı :) Bakalım nasıl olacak çok heyecanlıyım ben gerekten :) Sizlerle taışmayı çok istiyorum gerçekten :)

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?