MUTLU OLALIM DERNEĞİ’ne bir su damlası

18 yorum var
Mutlu Olalım Derneği
Mutlu Olalım Derneği

Arkadaşlar 23 Nisan’da yaklaşırken çocukların yüzünde bir tebessüm oluşsun istedim. Daha önce 10 marifetçi bayanların yaptıkları beni çok mutlu etmişti. Bende kendi çapımda Dernek çalışanlarının yardım denizinde bir su damlası olmak istedim. Onlara Baykuş anahtarlıklar, çiçekli broşlar, kolyeler, bardak altlıkları yapıp yolladım buyrun..

18 yorum var

 1. akoni
  akoni

  kutlarım sizi.. çok güzel bir çalışma

 2. Noblesse
  Noblesse

  Yldoz harikasınız.Bu dernek çoçuklar yararına faaliyette bulunuyor anladığım kadarıyla öyle mi?

 3. minnosum
  minnosum

  bugün blogunda gördüm.çok hoşuma gitti.bu derneği muhakkak araştırıcam.ben de birşeyler yapmak isterim.tebrik ederim yelda

 4. esinsel
  esinsel

  ellerine sağlık canım,çok güzel bir şey yapmışsın.bende de, tamamlanmayı bekleyen bir iş var.el atıp göndersem, çok iyi olacak.

 5. gonuldenele
  gonuldenele

  Önce sayfana gelip yorum bıraktım.Nasıl güzel hediyeler hazırlamışsın.Ellerine ve o güzel yüreğine sağlık.

 6. selmatozan
  selmatozan

  ne kadar güzel birşey yapmışsın yelda, ellerin dert görmesin:)

 7. dilevser
  dilevser

  kıskanarak tebrik ediyorum.. hayatımızın koşturmasında nasıl da ihmal ediyoruz asıl önemli değerlerimizi.. bunlar izmirde yapılırken hemde.. elimden neler gelir düşünüp bende bir şeyler yapmak istiyorum..

 8. yldoz
  yldoz

  İlk çiğdemle tanıdım aslında bu derneği. Daha sonra dernek yönetiminin Mutlu etmeden mutlu olamayız yazısı etkiledi odaraki çocukların gülen yüzleri.Evet bu dernek İzmir Behçet Uz hastanesinde yatan çocuklara moral kazzandırmak onları mutlu etmek için kurulmuş bir dernekwww.mutluolalım.com dan bilgi edinebilirsinizYolladıklarım çok ufak şeylerdi belki ama yüzlerinde tebessüm uyanması bile benim için önemliydi.Yorumlarınızla mutluluğuma ortak olduğunuz için çok teşekkür ederim.Sevgiler

 9. asyayaren
  asyayaren

  mutlu oldum deriz ya hep,,, bence en saf ve en güzel mutlulukda çocukların ki.. yldoz bu çalışmandan dolayı tebrik ederim canım seni..

 10. baharrrrr
  baharrrrr

  gerçekten çok iyi bir çalışma kutlarım …

 11. yldoz
  yldoz

  dilekcim teşekkür ederim ne güzel açıklamışsınbaharcım teşekkürler

 12. nrhnmrl
  nrhnmrl

  tebrikler ellerin dert görmesin

 13. yldoz
  yldoz

  teşekkürler nrhnmrl

 14. yldoz
  yldoz

  internet adresini yanlış yazmışımhttp://www.mutluolalim.com/

 15. adadenizi
  adadenizi

  tebrikler çalışman için. ne denebilirki çok güzel bir iş yapmışsın

 16. yldoz
  yldoz

  teşekkür ederim adadenizi

 17. mutluolalim
  mutluolalim

  Çocuklarımızı mutlu etme çabamızda yanımızda olan herkese canı gönülden teşekkür ederiz.Gerçekten en ufak bir hediye,bir yalnız olmadıklarını gösteren davranış onların mutluluklarına yetiyor.Bizlere olan inancınıza çok teşekkür ediyoruz,inanın çocuklarımızın bir gülen yüzü bize yetiyor. Bizi görmeden,tanımadan destek olmanız,bizim yaptığımız işe olan inancımızı arttırıyor.Adadenizine bereler için tekrar teşekkür ederiz,en kısa zamanda fotoğrafları sizlerle paylaşacağız.İzmir’de yaşayan arkadaşlarımızı,İzmir’e yolu düşenleri aramızda görmekten çok mutlu oluruz.mutluolalimprojesi@hotmail.comwww.mutluolalim.com

 18. gonuldenele
  gonuldenele

  Bayram öncesi İzmir e gönderdiğim koli geri gelmiş.Dün geldiğimde kapıda iade makbuzunu buldum.Bugün koliyi geri aldım.Nasıl üzüldüm bilemezsiniz.Bayramda ellerinde olacağı düşüncesi beni öyle sevindirmiştiki.Adreste problem yok.Neden böyle oldu bilemiyorum.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?