Polimer Kil Örnekleri ve El Yapımı Ahşap Evler

7 yorum var

Son zamanlarda polimer kil ile ilgilenmeye başladım.Henüz pratik yapmış değilim ,internet sayfalarından araştırmaktayım.Yabancı kaynaklardan bulduğum ilginç polimer kil örneklerini sizlerede göstermek istiyorum. Yalnız polimer kil örneklerine geçmeden evvel , ahşap el yapımı bir tavşan evini görmenizi isterim.

Anne tavşan olsa gerek :)
Anne tavşan olsa gerek :)

Tavşan evi için buradan buyrun Bir sonraki durağımız doğal olduğu kadar işçiliğini çok beğendiğim bir ağaç ev.Odalarına ve mobilyalarına bayıldığım bir el işi minyatür eve ise şuradan bakabilirsiniz.Daha fazlası için böyle buyrunPolimer kil örnekleri için ilk adresimiz burasıVazo örnekleri için şurayaDesen örnekleri için şuraya

Yapraklardan bir tablo
Yapraklardan bir tablo

Yine çeşitli takı örnekleri için ise şuraya bakabilirsiniz.Burada ise 38 adımla anlatılmış bir yaprağın polimer kil ile kaplanışını ve resimdeki gibi bir örneğin yapılışını anlatılıyor.

7 yorum var

 1. sefa97
  sefa97

  tavşan bana, kırmızı şapkalı kızda ki kurt büyükanneyi hatırlattı:)

 2. sesiber
  sesiber

  Ben minyatürlere ve bunlara bayıldım.

 3. saatoniki
  saatoniki

  üçü birarada neskafe içerken dokuzu bir arada konu okudum..güzel bir yolculuk oldu diyebilirim..

 4. ebruatolyede
  ebruatolyede

  tavşan evi süper olmuşburda her şey polimer kilden mi yapılmışpek ince uğraşmışlarsanki stop motion animasyon dekoru gibi

 5. nazesen
  nazesen

  harikulade ,bayıldım tavşan evine.bende polimer kille ilgileniyorum.Özellikle bebek yüzü ve el ayak yapımında kullanmaya çalışıyorum.Size de kolay gelsin.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?