Süper Keçe Çalışmaları

5 yorum var

Bunlar ve daha fazlası burada. Şu keçe çiçeklerden yapmak istiyorum.

5 yorum var

 1. embir
  embir

  ondan yaptım ama bir dergide yapmıştı kadın ortasına düüm atıp öyle kıvırıyor o şekilde yapınca iyi sonuç alamadım. Yünü kendim kıvırdım ıslatıp sabunladım son yaptıklarımda sonuç başarılı oldu.Ben aslında şu çiçekten yapmak istiyorum ama fırsatım olmadı. Bugün misafirlerim var yarın anneme gidicem ama belki keçelerimi de götürürüm orada denerim.

 2. nazesen
  nazesen

  çok güzeller Embir .bende keçe takılar göndermiştim yayından geri döndü link çıkmadı diye tekrar gönderdim bugün ordada çok şık şeyler var

 3. 1gece
  1gece

  galiba ben de keçe alacağım ne olur bana nerden alındığını söyleyin ama ben fazla tüylü olmayan sert ve canlı renklerde olanlardan istiyorum var mı bilen

 4. gungorayca
  gungorayca

  keçe ne menem bir malzemedir :) elinize alınca bırakamıyorsunuz kızlar :) demek hepimizin keçe krizi aynı anda tuttu :)) gececim kesin eminönü-tahtakale civarında vardır keçe satan… bir de embir kazakları makinede yıkayıp keçe haline getiriyordu hatırlarsan. bulamazsan kazakları deneyebilirsin.

 5. embir
  embir

  kazak olur polar olur :))İstanbul’da nerede satılıyor bilemiyorum ama gerçek keçeler kalın ve tüğlü olanları, ben temizlik bezlerini bile kullanıyorum :))Gerçekten çok keyifli, şimdi de yün yumağı gibi olan nakonun keçelerinden aldım, alışma devresinde yuvarlak toplar yapıyorum. Sonradan ilerleticem tabi :)

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?