Yelkenli Yatak Örtüsü

31 yorum var
www.dikissepeti.blogspot.com - dshandmadestore.blogspot.com
www.dikissepeti.blogspot.com – dshandmadestore.blogspot.com

Oğlum için yaptığım patchwork yatak örtüsü. Elde yaptığım için tamamlamam epey uzun sürmüştü. Bütün resimlere buradagöz atabilirsiniz. Örtünün pek çok resmi var.

31 yorum var

 1. adadenizi
  adadenizi

  çok güzel olmuş ellerine sağlık

 2. ds handmade
  ds handmade

  teşekkür ederim adadenizi, sevgiler.

 3. tuffe
  tuffe

  Yine harikasınız.Bayıldım.

 4. acemihobici
  acemihobici

  süper olmuş süper. çok sulanıyorum ben bunlara ama beceremem diye aklımın ucundan bile geçirmiyorum denemeyi. ellerine sağlık.

 5. ds handmade
  ds handmade

  teşekkür ederim tuffe, acemihobici. Aslında daha küçük ve belki daha kolay modellerle deneyebilirsiniz. eminim yaparsınız.

 6. Noblesse
  Noblesse

  çok emek vermişsin ama harika, şahane olmuş ds, patchworkte yelkenli desenini ben de seviyorum, ellerine sağlık.

 7. Aruw Collection
  Aruw Collection

  Blogunuzu kısmen gezdim, çok güzel çalışmalar var. Elinize sağlık. Karton kullanmışsınız, sonra çıkarılıyor mu yoksa kartonlu mu kalıyor anlayamadım.Cehaletimi mazur görünüz :)

 8. ds handmade
  ds handmade

  teşekkür ederim Noblesse, güzel yorumun için. Aruw collection teşekkürler. Kartonları sormuşsunuz, çıkartılıyor. hangi aşamada olduğunu burada anlatmıştım. umarım faydalı olur.

 9. dolunay82
  dolunay82

  çok güzel olmuş.deniz teması hep sevmişimdir.bende sizden özenip yapmıştım bunu ufağını:)sizden öğrenecek çok şeyim var.takip etmeye çalışıyorum.paylaşım için teşekkürler.iyi günlerde kullansın oğlunuz.

 10. ds handmade
  ds handmade

  teşekkür ederim dolunay82, sizin çalışmanızda güzel olmuş. emeğe saygı gösterip, yazınızda benden sözetmenize de ayrıca sevindim. size de çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 11. lolipu
  lolipu

  ds handmade süper süper süper, patchwork örtüleri oldum bittim severim zaten. Ah bide ben yapabilsem :( Diğer yaptığın patchworkler gibi bu da çok güzel olmuş, ellerine sağlık

 12. gonuldenele
  gonuldenele

  Tam emek ve göznuru bir çalışma.Şahane bir örtü.Ellerine sağlık arkadaşım.

 13. kriizantem
  kriizantem

  Süperden başka diyecek bir kelime bulamıyorum…

 14. sesiber
  sesiber

  herşey birbirine öyle yakışmış ki, bayıldım, ellerine sağlık.

 15. ds handmade
  ds handmade

  lolipu teşekkür ederim. bence sen de yapabilirsin. senin yaptıkların, patchwork de yapabileceğini gösteriyor.Gönüldenele, teşekkür ederim arkadaşım, çok naziksin.Krizantem, teşekkür ederim.Sesiber çok incesin, teşekkürler.

 16. kucukgunes
  kucukgunes

  muhteşem olmuş ellerinize sağlık, oğlunuzda ii günlede kullansın

 17. gulseyhan
  gulseyhan

  harka ellerine saglık gule güle kullansın oglun

 18. Aruw Collection
  Aruw Collection

  ds handmade diyor ki;

  Aruw collection teşekkürler. Kartonları sormuşsunuz, çıkartılıyor. hangi aşamada olduğunu burada anlatmıştım. umarım faydalı olur.

  Teşekkür ederim ds handmade. Daha önce makine ile bir şeyler yapmaya başlamıştım ama henüz bitiremedim. Çok zor oluyordu ve yöntemini de bilmediğim için daha da zorlanıyordum. Elde dikme yöntemi şu anda makineden uzak kalacağım dönemde çok işime yarayacaktır. Blogta çok güzel açıklamışsınız makine için de burada anlatmışsınız :)Bir sorum daha var acaba kullanılan ip nasıl olmalı?

 19. sevimli hayat
  sevimli hayat

  çok güzel olmuş eee böyle bererikli kırkyama yapan birinin çocuğunun yatak örtüsü farkı olsa olmazdı ellerinize emeğinize sğlık çok uğraşmışsınız bellitebrikler

 20. ds handmade
  ds handmade

  küçükgüneş, gülseyhan teşekkür ederim.Aruw Collection ben elde yapılan patchwork’ü tercih ediyorum. biraz daha uzun zaman alıyor ama sonuç iyi oluyor. İpliği sormuşsunuz. Kartonlara sardığım parçaları birleştirirken bildiğimiz dikiş ipliklerini, yorganlama için Gütermann yorganlama ipliği kullanıyorum.sevimli hayat teşekkür ederim. çocuklar da annelerinin hobilerinden faydalansın değil mi?

 21. selmatozan
  selmatozan

  patchwork deyince artık aklıma gelen ilk isimsin, yine öyle güzel olmuş ki..ne diyeyim, eline sağlık:)

 22. Yamali bohca
  Yamali bohca

  ds handmade siz benden çok yaşayacaksınız, bu modeli bende yaptırmıştım ve yayınlamayı düşünüyordum. Artık benim yayınlamama gerek kalmadı. Sizinkide çok güzel olmuş ellerinize sağlık, iyi günlerinizde kullanın.

 23. ds handmade
  ds handmade

  selma’cım çok teşekkür ederim, çok memnun oldum.yamalı bohça, hepimiz çok yaşayalım. siz de yayınlayın bence, eminim o da çok güzeldir. sevgiler.

 24. embir
  embir

  varya bu öyle güzel birşey olmuş ki bence çok kullanma, yıpranmasın, babadan oğula geçsin. Çok ciddiyim. Bu nasıl bir emektir allahım, inanamıyorum sana… Süpersin.

 25. nrhnmrl
  nrhnmrl

  bayıldım harika olmuş yelkenlilere bayılırım zaten ellerin dert görmesin

 26. celebi74
  celebi74

  eline sağlık…

 27. ds handmade
  ds handmade

  teşekkür ederim embir, bunu Yankı’ya söylüyorum. Umarım O da çocuğu için kullanır. (Bu konu biraz geline bağlı galiba) Bu arada yankı henüz 10 yaşında.nrhnmrl, teşekkür ederim. yelkenlileri ben de çok severim. zaten çok kullanıyorum.

 28. ds handmade
  ds handmade

  celebi74 teşekkür ederim.

 29. rose35

  ellerinize sağlık çok hoş olmuş, iyi günlerde kulansın

 30. ds handmade
  ds handmade

  rose35 teşekkür ederim.

 31. beyaz bulut
  beyaz bulut

  çok şanslı. güle güle iyi günlerde kullansın. sizin de marifetli ellerinize sağlık.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?