YIRT YAPIŞTIR

27 yorum var

Bu çalışma hem çok kolay,hem de strese birebir!!!Nasıl mı?Hemen anlatayım.1 su bardağı ılık suda,1 çorba kaşığı duvar kağıdı tutkalını eritip,gözden çıkardığımız bir dergiyi yırtmaya başlıyoruz.Yırtılan her parçayı, hazırladığımız tutkala iyice batırıp,şişenin üzerine yapıştırıyoruz.Bitti :))Bilen arkadaşlarıma hatırlatma,bilmeyenlere yapmaları önerim.

27 yorum var

 1. Noblesse
  Noblesse

  ne orijinal, sevdim ben bunu!

 2. huzurlukedi
  huzurlukedi

  bende sevdim.ne güzel dergiymiş:)bence yapıştırmak için seçtiğin resimler ince bir zevkin göstergesi şişe bahane seçim şahane….

 3. gunesedogru
  gunesedogru

  bayıldım çok hoş ve eğlenceli

 4. esinsel
  esinsel

  çok teşekkür ederim arkadaşlar,mutlu ettiniz beni:)) seviyorum böyle işleri.güneşedoğru çok haklısınız gerçektende eğlenceli.huzurlukedicim, ne desem bilmiyorum çok naziksin canım.

 5. sesiber
  sesiber

  Ben alıntı sandım. Çok hoş olmuş, elleirne sağlık Canım.

 6. esinsel
  esinsel

  çok teşekkür ederim sesibercim:))

 7. 1gece
  1gece

  gerçekten çok orjinal olmuş bravo

 8. nazesen
  nazesen

  çok güzel olmuş Esinselcim.Resimler çok uyumlu duruyor.

 9. nalana
  nalana

  herzaman dediğim veya düşündüğüm gibi,çok geniş ve gelişmiş bir yeteneğe sahipsin.her yaptığın ayrı güzel ve tamamen birbirinden farklı.helal sana ;yetenekim benimneduk yolda galiba.bugün görünmemiş.ben de şimdi eve döndüm kurstan

 10. sergun
  sergun

  sahiden çok hoş olmuş, ellerinize sağlık

 11. esinsel
  esinsel

  hepinize çok teşekkürler arkadaşlarım:))aman nalancım yapma,şımarıveririm yoksa.sonra ne yaparsın?kursun kimbilir ne güzeldir.öğrencin olabilmeyi çok isterdim.inşallah bir de istanbul yaparsanız ne güzel olur.neduk evceğizine kavuşuyor değil mi?allah başka keder vermesin.tekrar teşekkürler hepinize:))

 12. dilevser
  dilevser

  ay çok şık olmuş.. herkes birşeyler yapar ama sonuç önemli işte.. ellerine sağlık resimler süper..

 13. esinsel
  esinsel

  çok teşekkür ederim dilevsercim.

 14. devince
  devince

  güzel bir kolaj çalışması olmuş.elinize sağlık

 15. SEMYIL
  SEMYIL

  bir kolaj çalışması bir şişede bu kadar güzel olur..)esinselcim nalanın söylediklerine bende katılıyorum sendekiyetenek bir başka.. Ellerine sağlık Fikrine nazar gelmesin:)bende yapmak istiyorum fakat,evde boş şişe yok :(

 16. meyyale
  meyyale

  esinsel süper bi çalışma olmuş..tuttum..

 17. nalana
  nalana

  kursun kimbilir ne güzeldir

  kurstan çok zevk alıyorum.arkadaşlarımın da hepsi birbirinden hevesli ve çok değerliler.beni de şımartıyorlar.daha önce de yetişkinlerle çalışmalarım olduğunda bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum.gerçekten çok güzel gidiyor.tek sıkıntı zamanın az olması.Keşke sizlerde olabilseniz

 18. embir
  embir

  benimde elimde süslenmeyi bekleyen şişelerim vardı. Nedret ablanınkilerden yapmak istiyordum ama o sabır isteyen bir çalışma, bunu yapmak daha kolay olaak sanırım. Süpersin esinsel, öpücükler yolluyorum sana.

 19. hobilerimizz
  hobilerimizz

  acayip güzel olmuş tam benlik hemen deneyeceğim

 20. esinsel
  esinsel

  canım arkadaşlarım,hepinize sonsuz teşekkürler:))bir süredir, uyku düzenimde bozukluk var.güzel yorumlarınıza bu nedenle, geç cevap yazdığım için affedin.gerçektende kolay ve zevkli arkadaşlar,mutlaka deneyin derim seveceksiniz.ayrıca ille de şişe olması gerekmiyor.dondurma-yoğurt kutuları,saksılar,eski vazolar vs.bu iş için çok uygun.herşeyden önemlisi de,hemen hemen hiç masrafı olmayan,yapımı son derece zevkli,sonucu memnun edici bir geri dönüşüm olması.deneyin…deneyin…deneyin…sevgiler hepinize:)

 21. esinsel
  esinsel

  hamiş:fikir benim değil,tv de görmüştüm.bir hanım toprak küp kaplıyordu.

 22. SEMYIL
  SEMYIL

  Ayyy esinselcim daha önce söyleseydin ya şişe dışında bir şey olur diye.ben de başka alternatif düşünecek akıl kalmamış bak :((bende burada şişeyi gördüğümden beri akşam yemeklerinisüslemeye başladım !!! evdeki şişe çabuk bitsin diye :))zararı yine bana sabah kalkmak bilmiyorum :))))şimdi sen sıralayınca hepsi gözümün önünden hala çifterçifter geçiyor !!! ne çok varmış (yada bana öyle görünüyor)

 23. devince
  devince

  kağıtları yırtmak zevklide ortalığın hali sonradan pek iç açıcı olmuyor kolaj çalışırken benden söylemesi

 24. esinsel
  esinsel

  semyılcım,akıl edemedim işte canım:( jeton sonradan düştü,affet.şimdilik diğer seçenekleri ele al,şişe ağırdan gelsin:)))devince, haklısın ortalık çok dağılıyor.bu yüzden ben yerde,büyük bir örtünün üzerinde çalışıyorum.

 25. Banik
  Banik

  gerçekten çok şık olmuş. ellerinize sağlık. bu benim de öğrencilerime tavsiye ettiğim bir kolaj tekniğidir. ufak bir tavsiye; yapıştırma işi bittikten sonra desenlerin etrafından asetat kalemiyle kontür çekerseniz daha farklı vitray tarzı bir görüntü elde ediyorsunuz…sevgiler

 26. aaleynaa
  aaleynaa

  çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık

 27. esinsel
  esinsel

  çok teşekkür ederim Banik ve aaleynaa :)) şaşırttınız beni,eski bir yazımı birden karşımda görünce mutlu oldum.sevgili Banik,kontür geçtiğim çalışmalarım da vardı.ancak her biri ,birilerine hediye edildi.keşke o zamanlar fotoğraflamayı akıl edebilseymişim.gerçekten vitray görünümü alıyor,çok hoş.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?