zigzag battaniye

8 yorum var

rengarenk şeylere bayılıyorum.bu battaniyeye bayıldım.yapmak istiyorum.ama zigzag nasıl yapılır tam bilemiyorum.bilenler bana yardımcı olabilir mi?

8 yorum var

 1. bbuket
  bbuket

  bende şimdiye kadar hiç denemedim ama çok hoşuma gidiyor. bunu kaydetmişim bir gün deneyeceğim. zor olduğunu sanmıyorum.

 2. yalnzben83
  yalnzben83

  çok güzel bir battaniye. bbuket senin dediğinde aynı yazı biliyorum ama kolaylık olsun istedim. bu örneklerden birini secip deneyebilirsin hemde bir kaç model var istediğin yapabilirsin. ben denedim aynısı oluyor fakat çok küçük oluyor ölçülere göre sayıyı artır ben ordakileri sayarak yaptım ufacık oldu ama oldu. kolay gelsin şimdiden

 3. minnosum
  minnosum

  teşekkürler bbuket,yalnızben.deneyeceğim en kısa sürede

 4. hndylmz
  hndylmz

  yanılmıyorsam esran arkadaşımızın ablasının sitesiydi..orda anlatımlı yapılışı var,sayfanın sonlarına doğru.ben de bilmiyordum,ilk orda gördüm yapılışını;)burdan

 5. selmatozan
  selmatozan

  bu modeli birkaç yerde kullandım hem görüntüsü güzel hem de yapması çok kolay.. burdaki yorumlarda tarifini yapmıştım.. bakmak istersen..

 6. minnosum
  minnosum

  hepinize teşekkürler.hndylmz, selmatozan ikinizinkini de denedim.ikinci sırayı tam oturtamadım.biraz daha uğraşırsam yaparım heralde.

 7. esran

  evet ablam yaptı bu modeli çok güzel duruyor. sık dolgu değilde aralara boş yapmıştı.

  zigzag
  zigzag
 8. akoni
  akoni

  çok güzel, elinize sağlık.. iyi günlerde kullanın

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?