çanta süsleme fikirleri

Çanta süsleme fikirleri arıyor olmanız çok iyi. Eski çantaları ya da beğenmediğiniz, sıradan çantaları süsleyip kullanmak konusunda bazı fikirlerimiz var. Kumaş ve bez çanta boyama örnekleri, eski çantaları süsleyip yenileme örnekleri, çanta süsleme nasıl yapılır gibi başlıklar altında yer alan bazı paylaşımlarımız size yol gösterebilir, fikir verebilir. Videolu çanta süsleme paylaşımlarımız da var.

Çanta süsleme fikirleri nelerdir?

Çanta süsleme yapmak için pek tabii ki ilk aklımızsa gelen yöntemlerden biri boyama. Özellikle kumaş çanta boyama fikirleri için doğru sayfadasınız. Sizin için kumaş boyama, bez çanta boyama ve süsleme videolarımız da var. Bundan başka, eski çantaları yenilemekle ilgili geri dönüşüm fikirlerine de yer veriyoruz. Çanta süsleme için kullanabileceğiniz düğme, kurdele, dantel gibi malzemelerin nasıl kullanılabileceğine dair fikirler de yine bu sayfada…

Eski çantaların bazı parçalarını atıp, kullanılabilir durumda olan yerlerini, örneğin saplarını, askılarını kullanarak yeni çantalar da yapabilirsiniz, bu değerlendirme fikirlerini de yine 10marifet’te bulabilirsiniz. Örneğin bir örgü ya da kumaş çanta yapıp eski bir deri çantanın zincir askısını bunun için kullanabilirsiniz… Hadi biraz çanta bakalım :)