10 Marifetin gözdesi avize

-

sonunda bende yapdım evet burda görüp hayranlıkla acaba bende yapabilirmiyim deyip,sonra yapma listeme aldıgım ama agaç tutkalını çok sürdügüm için arındırmakda zorlandıgım avizem….

aslında boyamayıda düşünüyordum malum 10 marifetten feyiz alarak yapdıgım duvar stickırımla uyumlu bir renge…

ama sonradan vaz geçip dogal haline bırakdım …Anlatmama gerek varmı bilmem artık hepiniz ögrendiniz ama ben genede hatırlatmak istedim kınnap ipine agaç tutkalını sürerek şişirilen bir balona dolayıp kurumasını bekledik,ben balonu büyük yapdım ipi çok dolamadım ama diğer odalarım için daha yogun bir ip yapıcam

17 yorum gelmiş

 1. peksenben

  üzerine pırıltılarda serptinizse muhteşem olmuştur :)

  pırıltı serpmedemim ama diğer çalışmalarımda serpicem yada yadızlı boyucam

 2. Daliya

  Bu kınap ipine plastik boncuklardan geçirsek ara ara yapıştırsak olur mu acaba ? şekil bozulur mu ne dersiniz.?Ben abajur yapmak istiyorum. İçine birazda boncuk takıp.

 3. guccukturba

  Elinize sağlık, masif tutkalı kullandıysanız fazlası zamanla ya dökürülür yada şeffaflaşır zaten yoğunluğuna göre, dert etmeyin . Daliya senin fikir de süpermiş :)

 4. Racine

  hi hii sizde mi yaptınız,bende yaptım yazım onay bekliyor :) tutkalın tabaka tabaka kalması benide zorladı gerçekten,tebrikler şahane :)

 5. peksenben

  arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim

  ay cok güzel iyiki 10 marifet var becerikli ve üretken insanlarla bir arada olmayı seviyorum

  stresyukununde dedigi gibi iyikide 10 marifet var yeni yeni seyler ögreniyorum ve hayatıma yenilik katıyorum ve siz gibi becerikli hanımlarla fikir alışverişinde bulunuyorum

  Bu kınap ipine plastik boncuklardan geçirsek ara ara yapıştırsak olur mu acaba ? şekil bozulur mu ne dersiniz.?Ben abajur yapmak istiyorum. İçine birazda boncuk takıp.

  daliyacım bencede olabilir ama boncugun delikleri büyük olursa senin için daha kolay olur bide bence sen topa sar madem boncuk düşünüyorsun belki balonu patlatabilir

 6. peksenben

  hangisine daha çok bayıldım bilemiyorum avizeye mi duvardaki şirin süse mi. ellerinize sağlık

  evet stıkırımı bende çok seviyorum ikisi tam bütünledi holümü hatta bugun pazarda stıkerlar vardı bakdim şöyle ay benimki daha güzel bikerem diye içden içe azda şımardım ne yalan diyim,en kısa zamanda bir el yapımı stıcker daha gelicek bekletin kızlar

 7. kriizantem

  Ben daha öncede görmüştüm bu avizelerden ama bu kadar şık görünmemişti gözüme, tekrar tekrar bakıyorum çok beğendim. Bence de süslü duvara pek bir yakışmış.

 8. bende çook beğendim sonra balonu patlatıp mı çıkarıyorsunuz nasıl bir ip ve tutkal nasıl olmalı yazarmısınız

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn