10 parçalı kız bebek hastane çıkış seti

-

kristal-tas-pembe-kurdele-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-setleri
Merhabalar. Kız bebeklerimiz için 10 parçadan oluşan hastane çıkış zıbın takımımızın içinde iç badi, iç atlet, alt zıbın, üst zıbın, ayaklı alt, battaniye, mendil, önlük, eldiven ve şapka bulunmakta. Yani hastane de ihtiyaç olabilecek tüm parçalar setin içerisinde bulunmakta.
Takımın üzerine isteğimiz doğrultusunda süsleme yapılabilir tabii. Bizim konseptimiz prenses olduğu için kristal taşlardan oluşan prenses taçları kullandık. Pembe katı fiyonklarımız ile de süsledik. İnciler ile son dokunuşlarımızı yaptık ve şık takımımız hazır :)

Diğer modeller için bana buradanburadan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar