Çarşamba, Ekim 26, 2016
10marifet ayın marifetlisi hediyelerim

10marifet ayın marifetlisi hediyelerim

7

IMG_20131106_144046
10marifet hediyelerim geldi, ben de hemen resimlerini çekip paylaşmak istedim sizlerle. Gerçekten çok güzel hediyeler, hepsine ayrı ayrı bayıldım. Çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim.

10marifet ile ilk olarak yılbaşında tanıştım. Yani uzun zamandır takipteydim ama yılbaşı yarışmasını duyunca üye olma cesaretini gösterdim ve ileri düzeyde acemice üç proje gönderdim. Daha sonra zamanla yaptığım diğer acemi işlerimi de paylaşmaya başladım. Ve 10marifet sayesinde blogumu açtım. Daha sonra bir gün yine kimler ortaya ne güzellikler çıkarmış diye bakarken ayın marifetlisini seçtiğinizi öğrendim. Bu olayın tekrarının olacağını öğrenince de kolları sıvadım, başladım bütün projelerimi göndermeye. Bazen pes etsem de kazanamayacağımı düşünsem de Ekim ayının şanslı kişisi oldum. Çook mutlu oldum.

IMG_20131106_144315

IMG_20131106_144457

IMG_20131106_144514

IMG_20131106_144555

Paylaş
digdem12
Merhaba,ben Diğdem 14 yaşındayım.Öncelikle sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.Biraz kendimde bahsedecek olursam; okulda başarılı bir öğrenci,evde sorumluluk sahibi bir çocuk,dışarıda bilinçli bir vatandaş...Her gün kendini geliştiren,yenileyen ,ilerleyen teknolojiye ayak uydurmaya çalışan biriyim.Yani herkes gibi.Ama beni diğerlerinden ayıran bir özelliğim var.Hobilerim.Yapabildiğim her şeye meraklıyım,bir o kadar yapamadıklarıma...Beğendiğim her şeyi yapmaya çalışırım,yaparken zevk almaya çalışırım çünkü biliyorum ki zorla yapınca hiçbir güzelliği,değeri kalmaz.Sevdiklerime hediye ederim yaptıklarımı çoğu zaman ama en nadide parçalarımı kendime saklarım :D Sevdiklerinin mutlu olması beni de mutlu eder,yaptıklarımı paylaşarak benden büyük,küçük herkese örnek olmak amacıyla hobilerim ve ben buradayız,10 marifette... :)

7 YORUMLAR

  1. çok sevindik, ne güzel şeylere vesile olmuşuz. güle güle kullan sevgili digdem. mutfak eşyaları biraz alakasız oluyor biliyorum ama hoşumuza giden şeyleri de eklemek istiyoruz. evde kullanırsınız diye düşündüm. kitapların birini ben tercüme ettim, diğerini çok yakın arkadaşım çevirdi, ben editörlüğünü yaptım, kardeşim kapaklarını ve dizgisini yaptı, biz bastık :) seveceğini düşünüyorum. keçeler zaten malum, fimo bence tam sana göre. rengarenk telleri de görünce dayanamayıp aldım, çok hoşuma gitti. telle ilgili de çok çalışma var sitede biliyorsun, yüzükler filan, harika olur.

    sevgiler :)

  2. Teşekkür ederim,gerçekten çok ince düşünerek hazırlamışsınız hedlyeleri.Hepsini çok sevdim,çok mutlu oldum.
    Sevgiler…

  3. tebrik ederim digdem12, hediyeleriniz hayırlı olsun. Bu güzel hediyelerle yaptığınız yeni cicileri en kısa zamanda görmek burada görmek isteriz.;))

  4. Güzel yorumlarınız için cok teşekkür ederim.Sanırım bu cicileri kasımdaki büyük sınavdan sonra tadını çıkararak kullanacağım :)

  5. çok güzeller tebrikler:) benim projelerime de bi baksanız hani :) ) :) izleyicim olur musunuz bloğumdan çok mutlu olurum desteklerinizi bekliyorum!!