Cumartesi, Ekim 22, 2016
10marifet Ofisinde Açan Keçe Çiçek Demeti

10marifet Ofisinde Açan Keçe Çiçek Demeti

10

keçe çiçek
Bir saksı çiçek ne kadar mutlu edebilir insanı? 10marifet ofisine gelen bu güzelim demetin bizi ettiği kadar olabilir en fazla. Sevgili suslukeceler müthiş marifetini konuşturmuş ve bize rengarenk, nefis bir keçe çiçek düzenlemesi hazırlamış. Baştacımız ediyoruz bunu da diğer işler gibi ve çok seviniyoruz sergimizin bu kadar özgün, bu kadar titiz, bu kadar harika parçalara sahip olacağı için.

keçe çiçek
Bir de üstten bakalım çiçeklerimize…

Çok teşekkür ederiz. Bu çiçekler kadar renkli hayallerimiz, onları gerçek kılacak imkanlarımız olsun daima hepimizin…

10 YORUMLAR

 1. sulama derdi yok solma derdi yok bu keçe ne sihirli bir şeymiş ne güzel şekillere bürünüyor. çok güzel olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlık.

 2. yapanın ellerine sağlık :) böyle giderse ofisi büyütmeniz gerekecek :) … bayilikler vermeyi de düşünürseniz bursa bayii ben olurum salonum emrinize amade :)

 3. teşekkürler güzel yorumlarınız için, çocuklar yararına düzenlenecek bir kermes için yeni çiçek buketleri hazırlayacağım, umarım güzel amaçlara ortaklık eder :)

 4. ne güzel, ne hayırlı bir şey için uğraş veriyorsunuz… tabii ki çok güzel sonuç verecektir. şimdiden elinize sağlık…

  @yagmuryurek; e ama hani ofiste çalışacaktınız siz, salonu kim işletecek o zaman? :)

  @zulaltan; doğru diyorsunuz. o kadar canlı renklerde ki, insanın sulayası geliyor gerçi. harika bir şey.

 5. Edirne bayiliği de benim :) Harika olmuş çok güzellerrrr, solma derdi yok,, bakım yok, tatile gidiyorum kim bakacak derdi yok, Alex kemirecek derdi yok (Alex kuşum olur ve çiçekleri sürekli kemirir:) ) Bayıldım… 10marifet ofisi doldu taşacak.
  Shane bende birşeyler hazırlıyorum sizin için kafamda taslağını yeni bitirdim :) Vaktimin elverdiği sürede en kısa zamanda bitirip göndermek isterim. Kıyafet olmayacak ve dikişle de alakalı değil çünkü onun sunumu zor olur diye düşündüm :) Onun için sürpriz bir paket hazırlıyorum ve iletişim bilgilerinizi rica ediyorum efeemmmm :)

 6. harika! süslü keçeler, ellerinize sağlık:) shane ne güzel bir düşünce bu sergi işi, hepsini toplu halde görmeyi heyecanla bekliyorum:)

 7. @senayatilgan; nasıl heyecanlandım şimdi. hemen mesaj atıyorum size!

  @ecerce; bizim için çok heyecan verici bir proje bu sergi işi. layığını verebilmek için kafamızda düşünceler uçuşup duruyor. çok harika görseller paylaşacağım, orası kesin :)

 8. serginizi sonra turneye çıkarın shane, sadece istanbul’dakiler görecek, üzüleceğiz biz :) çok muhteşem birşey olmuş bu çiçekler.

 9. @gulhanim; iyi bir fikir :) gerçi olur dersem de yalan, imkanlarımız şimdilik o kadar geniş değil ama çok detaylı fotoğraflar ve hatta video paylaşacağıma söz veriyorum!