Çarşamba, Ekim 26, 2016
10marifet Ofisinde Bileklikler Kol Geziyor

10marifet Ofisinde Bileklikler Kol Geziyor

21

Bir kez daha neşeyle doluyor içimiz! Çünkü ofisimize yeni ciciler geldi. Sevgili yagmuryurek, 3 tane birbirinden tatlı bileklik gönderdi bize (gerçi bir tanesini özel olarak Leyla için yapmış, ona ayrıca teşekkürler). Sergimizde severek yer vereceğimiz bu güzel işler için çok teşekkür ederiz, gerçekten çok mutlu olduk sevgili yagmuryurek!

bileklik

Leyla’nınkini de taktım, hepsini bir de bilekte görün istedim. Tabii ki asıl yerleri başka olacak, ne de olsa seyirci karşısına çıkacaklar sergide :)

bileklik

 

21 YORUMLAR

 1. benim yolladığım bileklikler :) ne kadar da güzel fotoğraflamışsınız, size de yakışmış:) benim yazımda böle güzel gözükmüyordu bileklikler :) sergiyi dört yok yok yirmidört gözle bekliyorum :) umarım leylaya da olur bileklik sakın vermemezlik etmeyin o sergilik değil :)
  bu arada teşekkür edeim zulaltan :) ben yaptım…… :)

 2. çok hoş olmuş bileklikler sevgili yagmuryurek.emeğine sağlık.sergilik ürünler de çoğalıyor ne güzel. sizlere de kolaylıklar sevgili shane.iyi günler:)

 3. tabii ki sevgili yagmuryurek, Leyla için özel yaptığınızı o güzel notunuzda belirttiğiniz için onu ayırdım, zaten Leyla bayıldı bile :) ellerinize sağlık yeniden.

 4. aaa neden küs olayım sana yağmuryurek :) Nereden çıktı , benim haberim olmadan bana bişi mi dedin yoksa :D
  Yorumum shane’ e gibi ama bu sayfa senin katkılarının sayfası yorum da sanaydı :) Serginin büyümesini sağladın gibisnden :) Onu mu demek istedin yoksa başka bişi de mi yaptım farkında olmadan kuzum :) Ben küs müs değilim :)

 5. iyi bende ne zamandır yorumlarda karşılaşamıyoz yoksa bişey yaptım da küstü mü dedim yani döndün aradım hatamı :) bi dalgınlık buldum ama ona da küsmemişsin …. sakın ha küüsmeeee :( yoksa ağlarım

 6. Şu anda çevre bakanlığıyla yoğun evrak koşuşturma aşamasındayım yağmuryurek :) Oraya git onu yap buraya git buna imza attır :) Formaliteden gerekli işler işte.. Az kaldı alıcaz lisansımızı firmaya da rahatlarım artık :) Yapacak fikirlerim birikiyor bu arada iyi oldu… Hani pembe bir elbise vardı gulhanımın eklediği :) o dantelden buldum buradada ve onu yapıcam önce kızıma :)

 7. :D vay vay vay
  devlet işi böle gülüm yapcek bişey yok :) -iş arkadaşlarım duymasın:) –
  fikir patlaması yaşıcaz desene hadi bakalım merakla bekliyorum

 8. o pembe elbise çok güzeldi gerçekten. nasıl merakla bekliyorum şimdi bilemezsiniz. işlerinizde çok kolaylıklar dilerim.