Pazartesi, Ekim 24, 2016
10marifet ofisinde sütü sevdiren bir keçe inek ve diğerleri

10marifet ofisinde sütü sevdiren bir keçe inek ve diğerleri

10

keçe pano

Keçe masalları ve birbirinden harika çeşit çeşit çalışmaları ile tanıdığımız sevgili tugbacanyurt, 10marifet sergisine yine bambaşka renkler katacak işlerini gönderdi bize. Zaten tanıdığımız, sütü sevdirmesiyle ünlü bu sevimli inekli tablo ile birbirinden güzel üç magnet çıktı paketin içinden. Nasıl hayran kaldık yine… Her günümüz bu paket açış anları ile güzelleşiyor ya, o yeter insana, inanın.

Başka bir açıdan da bakalım…

keçe pano

 

Bunlar da o harika magnetler…

keçe magnet

 

Ne harikalar, değil mi?

10 YORUMLAR

 1. Çok ciciler hepsi de :) o dillere destan ineğiniz olmasa olmazdı sergide gerçekten :) Veeeee pisiciklerinizden birinden ayrılıp göndermiş olmanız da ayrı güzel. Ellerinize sağlık…

 2. evet ben bu sevimli ineği çok sevmiştim sergide çok hayran toplayacak kesin :) ağzında papatya geziyor çayırlarda. yanına yeni arkadaşlar da gelmiş çok güzel olmuş tuğbacanyurt ellerine sağlık :)

 3. şimdi bu sergide ben zulal ve şenay yorumcu olcez yaaa :D
  hayal ediyorum ;
  bu tablonun önündeyiz …
  şenay: yağmurcum bence burda tuğba sütü sevmeyen çocukları hedef almıştır bence….
  zulal: hayır bence sütünü sağdırmak istemeyen ineklere akıllı olun size papatya yedirelim demek istiyor…….
  bendeniz(yağmur yürek) hayır aslında süt felan hikaye bu inek çiftlikten kaçmış özgür takılıyor baksana bi çıngırağı var ama çobanı yok ne bulursam onu yerim idare ederim özgürlük mutluluktur diyor :)
  ….
  aslında hikayeyi uzatırdım ama neyse……
  artık şenay ve zulal kendileri yorumuma cevap versinler di mi?
  ellerine sağlık tuğbacım harika işler her zamanki gibi….

 4. :D Aklımdan geçeni okumuşsun :) Ama senin yorumununda haklı bir payı var özgürlük olduğunda yediği herşey daha tatlı olabilir :) diyorummmmm ve bir yudum daha alıyorum her ne içiyorsam :D

 5. ınekkk guzelll zebra guzelll hepsıı bırbırınden guzel olmuşşş ellerıne saglık tugba nın…ama yorumlarada bittim yani:))) senayın yorumları herzaman süperdır de yagmuryurek harıka yazmışsın hıkayeyeı hala guluyoruummm:))))

 6. :D yağmuryürek bence sevgililer günüymüş ineğe de sevgilisi papatya hediye etmiş sevincinden kırlarda şarkı söyleyerek geziyor bizim inek :)