Pazartesi, Ekim 24, 2016
10marifet Ofisi’ne Gelen Harikalar Kutusu

10marifet Ofisi’ne Gelen Harikalar Kutusu

14

duvar süsü

Çok üretken, emektar ve sevgili üyemiz fiamma1, bize 1 değil, 5 değil, 9 parça işinden oluşan güzeller güzel bir kutu göndermiş. İçinde yok yok! Sergimizde kendisine özel masa ve duvar ayıracağız besbelli :) Bizi çok mutlu eden ve 10marifet sergisini zenginleştirecek olan bu güzel çalışmalara yakından da bakmak için birkaç görsel daha ekliyorum…

duvar süsü

duvar süsü

bileklik

oyuncak bebek

kaktüs

Gayet iyi tanıdığımız ve imzası haline gelen işlerine ağırlık vererek hazırladığı bu harika kutu için fiamma1‘e sonsuz teşekkür ediyoruz.

14 YORUMLAR

  1. Shaneciğim ben de size çok teşekkür ederim böylesi güzel dostlukları ve paylaşımları bana 10marifet ekibi olarak kazandırdığınız için, şimdilik yetiştirebildiklerim bunlar sergi açılışına yakın başka surpriz de yapabilirim , siz bence alanı büyük tutun, büyük düşünelim büyük olsun değil mi?
    Esinselciğim benimle işbirliği yaptığın için teşekkür ederim, hazırlıklarım tamamdı zaten ama bende ptt kargonun bu kadar sürat yapmasına şaşırdım, surpriz yapayım derken bana da surpriz oldu bu yazı:))

  2. ne güzel bol süprizli bir yazı olmuş :) öncelikle ellerine sağlık fiamma 1 :) ve sen cherry blossom girl ya yürüt ya da aradan çekil benim olmalı …. :)

  3. hakikaten surpriz oldu! esinsel ve fiamma1 is birliginden cok guzel bir is dogdu! sevgili fiamma1, daha fazla ugrasmayin ne olur diyecegim ama durdurulamiyorsunuz siz ;) ve 10marifet siz varsiniz diye var, ortami hazirlamis olabiliriz ama ona anlam katan sizlerin paylasimi, muhabbeti ve dostlugu! binlerce kez tesekkur ederiz.

  4. Harikasınız hepsi birbirinden güzel ve değerli :) Ben yetiştiremedim hala :( Umarım hemen yapmazsınız bir iki hafta içinde gönderirim bende sergiye yetiştiremezsem yerim bitiririm kendimi…

  5. serginin tam tarihi belli mi ona göre kendimi motive edeyim. yapılmayan bir şey yapmam lazım diye özeniyorum.ben giyim ve aksesuar gibi bir şey düşünüyorum.tabi örgü tekniğiyle yapılanlardan olacak.

  6. hayir hayir, zaten yaz sonu diye dusunduk her zaman sergi icin. biraz daha zamana ve caismaya ihtiyacimiz var. gerci epey is toplandi ama hala yeterli degil. o vakte kadar cok daha yeterli olacak. tam gununu de zaten aciklariz cok oncesinden ki katilabilenleriniz icin kendini ayarlama firsati olsun. bu yonden de heyecanliyiz :)