Perşembe, Ekim 27, 2016
10marifet Ofisinin Pembe Keçeleri

10marifet Ofisinin Pembe Keçeleri

10

Artık 10marifet ofisimiz daha güzel görünmekle kalmıyor, daha güzel kokuyor da. Sevgili findikkurdum, meşhur keçe işlerinden bize özel bir tane hazırladı. Yanına bir de güzelim keçe lavanta kesesi eklemiş ki, harika kokuyor. Çok özenli hazırlanmış, şeker gibi, bakınca mutluluk veren bu harika hediyeler için çok teşekkür ederiz. Sergimize ayrı bir renk katacak.

keçe

keçe

lavanta kesesi

Mutluyuz, evet :)

10 YORUMLAR

 1. çok kıskandım! bütün gelen çalışmalar harikaydı.. bu duvar süsünün özellikle 10marifet düşünülerek hazırlanmış olması ise ayrı bir hoşluk olmuş.. elinize sağlık fındıkkurdum

 2. kiskanmayin kiskanmayin :) isler biraz daha biriksin, topluca da fotograflayacagim. sonrasinda ise sergi gelecek zaten. orada bulusmak istiyoruz zaten gelebilen arkadaslarimizla…

 3. ya cidden hep pembe şeyler göndermişim,yaparken özellikle düşünmemiştim böyle hep pembe olsun diye :)

  mutlu olmak,mutluluğa küçük de olsa katkıda bulunabilmek ne güzel.
  Sergiye katılamasam bile fotoğraflarını görmeyi heyecanla bekliyorum.

  yagmuryurek,makaseller,shane,toyuncaks,

  çok tesekkürler ;)

 4. sergi ne kadar güzel olacaktır kimbilir, bu kadar şahane işleriniz olduktan sonra elinizde… ne güzel hediyeler alıyorsunuz, sizinki kadar güzel ofis az bulunur herhalde :) findikkurdum marifetlerini döktürmüş gene, eline keçe geçince şahane şeyler yaptığını hep gördüğümüz için şaşırmadık zaten.

 5. çalışma ortamınızı merak ettim doğrusu, şanslısınız :) findikkurdum; beni keçe hakkında meraka salanlardan birisniz burada, her yaptığınız ayrı güzel. bu da tabii.

 6. sevgili shane bana da mesaj atsana adresi bende size birşeyler göndereyim :)
  epeydir aklımda ama işler çok yoğundu ancak fırsat bulabildim yazmaya!!!

  sevgiler…