Cuma, Ekim 21, 2016
10marifet sergisi için gelen kolektif paket

10marifet sergisi için gelen kolektif paket

6

10marifet sergisi

10marifet sergisi için kolları sıvayan marifetli üyelerimizden biri de sevgili glin. Üstelik sadece kendisi çalışmakla kalmamış, komşularını da ortak etmiş, onların da işlerini göndermiş bize. Hepsine sonsuz teşekkürler.

10marifet sergisi

İşler o kadar fazla ki, hepsini ayrı ayrı çekemeyeceğimi anlayıp sembolik olarak bir arada fotoğrafladım. Pek anlaşılmıyor ama aralarında örgü şallar, bereler, patikler, neler neler var… Paketle gelen açıklama notunda bu yardımsever hanımların isimleri de var ama not ofiste kalmış olduğu, ben de hafta sonu evden çalıştığım için şu an isimleri ekleyemedim ama muhakkak bunu düzelteceğim.

10marifet sergisi

10marifet sergisi için son 8 gün!

Teşekkürler glin, teşekkürler dostları…

6 YORUMLAR

 1. Vay vay vayyyy neler yapmışsınız Tülin Hanım :D
  Gözünüzün, gönlünüzün ne kadar tok, elinizin ne kadar açık, yüreğinizin ne kadar kocaman olduğunu bilmeyenler; bu fotoğraflara baksınlar yeter :)

  Elleriniz hiç dert görmesin :)
  Sevgiyle kucaklıyorum sizi .)

 2. bebeklere en çok örgü işleri yakışıyor bence ,hele böyle hırka içinde ayrı tatlı oluyor o süt kuzuları :) bu kadar güzel ve çok iş yollayan hanımların yüreklerine, ellerine sağlık :)

 3. Canım Tülin’im ne güzeller bunlar, komşularında sen de ne güzel şeyler üretmişsiniz. Ayy iyiki bu sergi Istanbul’da da yakınen göreceğim, hadi atla gel sende beraber gezelim.

 4. Teşekkür ederim arkadaşlar.

  Bu defa fason işçilerini çaldım fiamma’nın :)
  Sadece bebek yeleklerini ben ördüm.Komşularımsa bu yaptıkları ile elimden kurtulamadılar elbette.
  Yaza kadar örüp,dikip kenara koyacaklar benim için.Sonrası Allah kerim elbette .
  Yakında etrafımda kimse kalmazsa şaşırmayın yani.

 5. Ooooo hakikaten toplamışlar toplaşmışlar ne kadar da iyi etmişler. Gline ve komşularına teşekkürlerimizi sunuyoruz :) Ellerinize gönlünüze sağlık hanımlar çok güzel olmuşlar :)