Perşembe, Ekim 27, 2016
10marifet sergisinde gölge oyunu

10marifet sergisinde gölge oyunu

31

10marifet sergisi

Elinden çok iş gelen ama minik yastıkları da ayrı bir güzel olan sevgili anekzura, 10marifet sergisi için harika Karagöz – Hacivat süs yastıkları göndermiş. Sizce de harika değiller mi?

10marifet sergisine gösterdiğiniz ilgi bizi çok mutlu ediyor. Sergi yeri ve tarihi ile ilgili çalışmalarımız da sona yaklaşmaya başladı.

Teşekkürler anekzura…

31 YORUMLAR

 1. vay çok orjinal yastıklarmış bayıldım yahuuuu!!! karagöz -hacivata ayrıca bayılıyorum zaten :) ellerinize sağlık anekzura :)

 2. ooo harika olmuş bayıldım, karagöz- hacivat ı zaten severim küçüklüğümden beri, çekirgedeki hacivat-karagöz e yakın bir yerde oturuyorduk ben küçükken, o zamandan kalma birşey herhalde :) ellerinize sağlık maşaALLAH çok güzel :)

 3. @munures, bende de aynı şekilde vardır o çekirge’den kalma karagöz-hacivat sempatisi. gerçekten bu da harika bir çalışma.

 4. anekzura….. işine yorum yapacaktım ki bursa gördüm :) gözlerim yuvasından çıkacak oldu :) bende bende bende diye bağırıyorum ona göre….
  hafta sonu olursa yada mesai bitiminde bi gün çooook memnun olurum ….. ben de bi ben varım bursadan sanıyordum :) :) :) çok mutlu oldum….
  bu arada yastıklar -zaten çok güzeller- bi başka güzel göründü gözümde :) ellerinize sağlık

 5. mümkün değil haberinizin olmaması, bursalı herkes gelecek, mecbur :)

  sergi öncesi mi sonrası mı diye düşünüyorum şu an.

 6. shane sen ne zaman dersen biz toplanırız ben blogumdada duyururum tarihi tüm 10marifetlilere ulaşmaya çalışırız..

 7. @anekzura, teşekkürler. o zaman ben size haber edeceğim. birazcık da sergiyle ilgili aslında. her şey birbirine bağlı kafamda :) ama yapacağız en kısa süre içinde, sözüm söz.

  @zulaltan; evet şanslıyız gerçekten, hiç olmadı yagmuryureklere gideriz, sarma yapar bize ;)

 8. tamam anlştık tek sarma yapmam yanına kurabiye kek börek(itirf açıyorum yufka hazır:) )
  hattta çay bile demlerim
  büyük de sayılır evim :)

 9. yağmuryürek iyi ağırlar ne de olsa artvin kökenli, şenay’dan öğrendiğime göre artvin’li hanımlar pek güzel yemek yapıyorlar :) yine iyisiniz 10marifet sakinleri :)

 10. yağmuryürek, sen nasıl artvinlisin şenay dedi tüm artvinli hanımlar yufka açmayı bilir diye hatta şenay blogunda yaptığı su böreğini yayınlamış :)

 11. 2lokma’ya anca vakit bulabiliyor teknik adamlarımız :) birazcık beklettiler bizi ama yakındır artık :) sarmalarla böreklerle kutlarız onu da.

  @yagmuryurek çok da abartmayın canım :)

 12. ben de bursalı olmamın yanı sıra baba tarafından artvinliyim anne tarafından ardahanlı. yufka açmayı ben de beceririm yani :)