Çarşamba, Ekim 26, 2016
10marifet sergisine gelen donut kolye

10marifet sergisine gelen donut kolye

6

10marifet sergisi

10marifet sergisinde çok harika kolyeler olacak. İşte onlardan bir yenisi daha… Polimer kil ile hazırladığı birbirinden orijinal işlerle tanıdığımız olalabyofelyanzn, sevimli mi sevimli bir donut kolye göndermiş sergimiz için. Ucundan da dayanamayıp azıcık ısırmış sanırım, bilmiyorum. Olsun, kalanı da yeter :)

10marifet sergisi

10marifet sergisi / bağış etkinliği için elimizdeki çalışmalar hızla artıyor, biz de o günü heyecanla bekliyoruz. Daha neler neler gelecek o güne kadar kim bilir!

Çok teşekkürler sevgili olalabyofelyanzn (kendimi denedim ve adınızı bir seferde, bakmadan yazdım :))

6 YORUMLAR

  1. shane o donutun ucunu sen ısırmış olmayasın ;) gerçi iki ısırık alınmış birini olalabyofelyanzn diğerini sen çok baştan çıkartıcı bir tatlı tabi, kil mil unutup geçir dişleri :) ellerine, yüreğine sağlık olalabyofelyanzn :)

  2. ellerinize sağlık olalabyofelyanzn tam ısırımlık olmuş olmuş kolyeniz :) şahane bunları buzluğa atın biz gelene kadar bayatlamasın taze taze yiyelim -pardon görelim – :)

  3. Sergide bu kolyeyi ikrammlardan uzak tutunuz ısırmak isteyenler olabilir :) Çok güzel olmuş yine olala :) (Kusura kalma ismin o kadar uzun ki baka baka yazıyorum her seferinde artık olala derim sana :) )