Çarşamba, Ekim 26, 2016
10marifet sergisinin ağaçlı kolyeleri ve dahası

10marifet sergisinin ağaçlı kolyeleri ve dahası

7

10marifet sergisi

10marifet sergisi için gelen işler arasına, yeteneği ve üretme hızıyla herkesi etkileyen sevgili senayatilgan‘in meşhur ağaçlı kolyeleri de katıldı, ki zaten geleceklerinden haberimiz olmuştu. Yanlarına başka takılar da almışlar üstelik. Serginin takı gücü oldukça artmış oldu böylece.

10marifet sergisi

10marifet sergisinin tüm geliri, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği’ne gidiyor biliyorsunuz. Gelir artsın diye daha çok insan duymalı, malum. Siz de etkinliği duyurmaya yardım ederseniz büyük destek vermiş olursunuz. İşte kullanabileceğiniz görseller.

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

Teşekkürler sevgili senayatilgan…

7 YORUMLAR

  1. inşallah tüm ağaçlar ve süpriz takılar satılır, bugünün küçük fidanları yarının ağaçları olacak çocuklarımız vatana ,millete hayırlı olurlar :) yüreğine sağlık ağaçlar prensesi şenay :)

  2. çocuklar dünyanın en önemli şeyi ve ne yazık ki hepsi çok şanslı değil. bu vakıf da işte bu adaletsiz durumu elinden geldiğince telafi etmeye çalışıyor. vereceğimiz her türlü desteğin anlamı olacak. bu da sizlerin değerli katkılarınız ile mümkün oluyor. bu sergi ilk, ama son olmayacak. geleneksel hale getirmek ve her sene tekrar etmek için aralıksız çalışmamız lazım. çok iyi bir şey yapıyor olacağız, buna inanıyorum. hepinizin eline sağlık bir kez daha.

  3. Teşekkür ederim arkadaşlar… Hepimizin ortak hedefi aynı onun için bu hedef doğrultusunda katkım ne kadar fazla olursa o kadar mutlu olurum :) Umarım kocaamaaaan bir sergi olur ve tek bir kibrit çöpü bile kalmasın satılmadık :)

  4. harika hepsi şenaycım … bu sefer damardan girmişsiniz yalnız hepsi birden daha bir ayrı güzel görünüyor. ellerine sağlık. ben de birşeyler yapmak istiyorum en yakın zamanda inşaALLAH. bu yardım projesinin hazırlanmasında emeği geçen shane ve ne kadar insan varsa ALLAH razı olsun, yardım edebilecek herkese aracı oluyorsunuz. maşaALLAH :)

  5. bekliyoruz sevgili munures, sağolun. biz de umuyoruz ki sonuç çok güzel olacak. hayırlı bir şey yapmanın mutluluğu hepimizin…

    değil mi sevgili senayatilgan, kalmasın gerçekten. bakalım, ben de merakla bekliyorum…