Cumartesi, Ekim 22, 2016
10marifet sergisinin balıklı çantası

10marifet sergisinin balıklı çantası

10

10marifet sergisi

10marifet’in eli dikişe yatkın becerikli üyelerinden SeDosFer bugün bizi ziyaret etti. Tabii ki 10marifet sergisi için bir de güzel çalışma getirmişti yanında. Bu balıklı çantayı biz çok beğendik. Sergide de ilgi çekeceğinden şüphemiz yok. Sz ne dersiniz?

10marifet sergisi

Teşekkürler SeDosFer…

10 YORUMLAR

 1. Önümüzdeki yazın trendin,i sergiye katılacak çantalar belirleyecek sanırım :) Çünkü sergiye gelen bütün çantalar hem çok yaratıcılık taşıyor lar üzerlerinde hem de çok sıcak renkleri!

  Sedosfer’ in nezdinde herkesin ellerine sağlık demek istedim bu vesile ben de…

 2. bu çantayı kullananın enerjisi 1 den yüze fırlar yahu!!!!!! pek iç açıcı ,pek cıvıl cıvıl :D ellerine sağlık sedosfer :) sizin rumuzda aklıma hep atmosferin katmanlarını çağrıştırıyor efem, sonra düşünüp duruyorum atmosferin katmanları neydi say sırasıyla :)

 3. Sedosfer’ e akıl yüklü sataşmadan dolayı iyi bir notu hakettiniz – yıldızlı pekiyi :) Atmosferin katmanları sırasıyla aşağıda sevgili Zulaltan :)

  Birşey değil :)

  1) Troposfer : 2) Stratosfer : 3) Mezosfer : 4) Termosfer : 5) Ekzosfer :

 4. Ben de arada unuttuklarımı hatırlamış oldum. Ama ..5. Ekzosfer ve 6. Sedosfer diye devam ediyorum ben :)
  Şaka yapıyorum da bana da “Gök kubbede kalan bir hoş seda” yı hatırlatıyor Sedosfer kelimesi her zaman. Her kelime herkeste farklı çağrışımlar yapıyor demek ki:)
  Akşam akşam güldürdünüz beni, teşekkürler…

 5. “Sedosfer” Atmosfer’in “Seda” katıymış demek :D
  Eh siz de bu vesile iyilik kotanızı bana doldurdunuz bugün :)