Cuma, Mayıs 26, 2017
2 ) KONDORUN ARŞİVİNDEN-ETAMİN

2 ) KONDORUN ARŞİVİNDEN-ETAMİN

11
yastık olarak tasarlanmıştı aslında
panolarım bir örnek

Arşivimin halka arzı konusundan devam efendim. İlk konumuz desenler şablonlar vs. idi. Bu sefer konumuz; etamin, kanaviçe yada çarpı işi olarak bilinen işleme türü. Çok severek yaptığım bir iş türü etamin daha evel 10.marifet.org yayınladığım iki şahaserimide atlamak istemedim.:) etamin kutum ve panolarım .Gelelim linklere . DMC sitesi sıklıkla ziyaret ettiğim bir yer Satışta ürünlerİ, desenler, fikirler açısından oldukça zengin.Blog Ponto Cruz ve Annette arşivleri zengin iki link.

kaynak:annette-arts.blogspot.com
kaynak:annette-arts.blogspot.com

.Burada da bir picasa albümü mevcut.Son olarakta desenlerin örneklenmesinden ziyade seyrine doyamayacağınızı ummuduğum bir siteyi ekliyorum.Sonuç: Bu yazı 10.MARİFET.ORG İÇİN KONDOR TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR.KONDOR PRODÜKSÜYON GURURLA SUNAR

11 YORUMLAR

  1. konu çıkmış, yorumlar gelmiş Kondor uyuyor iyi mi? kızlar teşekkürler diyerek şey edeyim bari olayı ne ediyorsam artık:)asyayaren ne güzel bi işe yaramış benim arşivler. hepinize iyi kullanmalar.

  2. Kondor ablamm bu etamini her gördüğümde aklıma çocukluğum geliyor. O dönemleri hatırlatıyor bana. bu tarz desenler çok kullanılırdı o zaman.