Cumartesi, Ekim 22, 2016
2011 yeni yıl yarışması sonuçları

2011 yeni yıl yarışması sonuçları

20

Sevgili 10marifet sakinleri,Heyecanla beklediğimiz 2011 yeni yıl yarışması sonuçları belli oldu. Bakmaya doyamadığımız, birbirinden güzel çalışmalarlave oylarıyla katkıda bulunan herkese ve tabii sponsorumuz hobimeydan‘a çok teşekkür ederiz.

İşte sonuçlar:Birincimiz “Yılbaşı Temalı Kapı Süsüm” çalışması ile aslimavi oldu ve hobimeydan’dan 200 TL değerinde hediye çeki kazandı.İkinci en çok tutulan çalışma “Örgü Boncuklu-Yılbaşı Temalı Keçe Broş“. Marifet sahibi Noyumberry 150 TL değerinde hediye çeki kazandı.En çok tutulan 3. çalışma sahibi olarak 100 TL değerindeki hediye çekini ise “süslü kavanoz kapakları” çalışması ile alonenes kazandı.Hobi Meydan Dergisi‘nin son 5 sayısını elde edecek olan yarışmacılarımız ise şunlar:
Hazeldesignanekzuraozra76rakteselalanaydeniza17adadeniziHepinize çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki ödüllü yarışmamız için düşünmeye başladık bile!

20 YORUMLAR

  1. Yarışmaya katılan tüm üyelerin ellerine sağlık, kazanan arkadaşlarımı da teker teker tebrik ediyorum. 10 marifette daha nice güzel yarışmalara…

  2. öncelikle bu yarışmayı hazırlayanları,sonra da kazanan tüm arkadaşlarımı kutluyorum,bir başka yarışmaya kadar hoşçakalın.

  3. Kazananlara tebrikler.. Katılanlara da tebrikler.. çok güzel çalışmalar görmüş olduk böylece.. Yayınlananların her biri her zaman güzel oluyor ama temalı olunca daha bi keyif vermişti izlemesi…Yeni yarışmalara yelken açalım artık:)