Cuma, Ekim 21, 2016
2013 yılbaşı yarışması kazananları

2013 yılbaşı yarışması kazananları

38


2013 ödüllü yılbaşı yarışmamız sona erdi. Harika geri dönüşüm/değerlendirme örnekleri gördük, katılan ve destekleyen herkese bir kez daha teşekkür ederiz.

1. 275 oy ve “plastik şişeden dikiş makinesi” isimli çalışması ile brnnyvz birinci oldu.
2. 266 oy ile ikinci olan çalışma “3 sandalye = 1 puf olur mu? Yaptım oldu“, çalışma sahibi ise mineornek.
3. 252 oy ile gokceng üçüncü oldu, çalışmasının adı “avize yaptım“.

Kazananlar keçe paketlerini ve kitaplarını almak için, iletişim bilgilerini (ad-soyad-telefon-adres) bilgi@10marifet.org adresine mail olarak atarlarsa, hediyelerini hemen göndeririz.
Hediye içeriği ve 10marifet keçe dükkanı hakkında bilgi için buyrun lütfen.

38 YORUMLAR

 1. Oooooooo yarışma bitmişmi sonunda :) Ben tüm arkadaşları kutluyorum özellikle brnnyvz :) O güzelim zeka dolu çalışman için seni bir defa daha burada tebrik edeyim :) Ellerinize geri dönüşümünüze sağlık :)

 2. Her üç arkadaşı da yürekten kutluyorum, hediyelerini güle güle kullansınlar, iyi günlerde güzel üretimler yapsınlar…

 3. Bence bu yarışmanın asıl kazananı yarışma bitimine günler kala 290 oy ile çekilen arkadaşım banuca dır. Hala o oya ulaşabilmiş değiliz. gördüğünüz gibi. :) İyi ki de çekilmiş yoksa dereceye giremeyecektim sanırım.:))))
  İkinci olduğuma hiç üzülmedim çünkü hakikatten çok değerli bir çalışma şampiyon oldu.
  bmnvyz ve gokceng i tebrik ederim. Ellerine emeğine sağlık.
  Katılan işlerin hepsi çok güzeldii Özellikle kavanoz kapaklarından baykuş yapan arkadaşımı da tebrik ediyorum. Şahaneydi.
  On marifet ekibine oylarını esirgemeyen ve tebrik eden herkese teşekkür ederim….
  .

 4. tebrik ederim arkadaşlar:)bende kazanaydım iyiydi:))güle güle kullanın:)favorim brnnyvz dikiş makinasıydı:)ve birinci olmuş.hepinizi kutlarım:))

 5. Tebrikleriniz için ben de çokk teşekkür ediyorum arkadaşlar :) Mineörnek hanım, size de teşekkür ederim. Yalnız banuca ‘nın neden yarışmadan çekildiğiyle ilgili bir fikriniz var mı?

 6. Benimde hediyem şimdi geldi. Gerçekten harikalar bu hediyeyi bana layık gören sevgili 10 MARİFET ailesine ve destekleyen tüm herkese çok teşekkür ederim :D

 7. Dediğin gibi gokceng keçeler şahane, kitaplar süper bir kitabın çevirisini Aylin Hanım , dizgisini kardeşi Elif Hanım yapmış tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum:D Sunum da harikaydı :) Teşekkür ederiz herşey için:)

 8. bütün çalışmalar güzeldi ama benim favorilerimin seçilmiş olması da beni daha mutlu etti.
  kazananları tebrik ederim :))sonuna kadar hak ettiniz.şimdi keçe çalışmalarınızı bekliyorum

 9. tugbacanyurt :) Çok teşekkür ederim ben de . Güzel yorumlarınız başlangıç aşamasında olan Ben’im için çok mutlu edici oldu. Ve tabii motive edici :D Kutlayan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerr :)
  brnnyvz; Ben mesajını çokk gec okumuşum anlaşılan :D