Perşembe, Ekim 27, 2016
2013 yılbaşı yarışması uyarısı

2013 yılbaşı yarışması uyarısı

2

yılbaşı yarışması

Sevgili arkadaşlar, ödüllü yılbaşı yarışmamıza katılım sona ermek üzere. Yarışma için yazılarınızı yarın (Perşembe) gece yarısına kadar göndermeniz gerekiyor. Yalnız sizden yeniden rica edelim: Onayda sıra bekleyen yazı sayısı oldukça çok. Yarışma yazılarına öncelik vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle yazınızın yarışma için gönderilmiş olduğunu muhakkak belirtin. Bunu da yazı etiketlerine ve başlığına “2013 yılbaşı yarışması” ekleyerek yapmalısınız ki yazınız gözden kaçmasın.

Bekliyoruz!

2 YORUMLAR

  1. shane bi sorum olucak ben dun baktım yarısmada 154 beğenim vardı 75 e düsmüs bu işte bi terslik var 79 kişi aynı anda begenisini çekmez bi bakıp yardımcı olursanız sevinirim o kadar uğraştım üzüldüm şimdi

  2. merhaba takiciyim; konu hakkında bir yerde daha konuştuk, kusura bakmayın burada görmemişim sizin yorumunuzu. facebook beğenisi ile ilgiki bizim hiçbir yaptırımımız yok. teknik bir sorun olacağını hiç zannetmiyorum, ama tabii ki insanlar bir anda organize olup beğenebilir, bir anda da aynı şekilde beğenilerini geri alabilirler. bunlarla ilgili bir şey haliyle diyemeyiz. ama tabii ki teknik bir arıza da olabilir, facebook adına konuşamam, ki dilerim yoktur. biz işin en kolayı ve sağlamı olsun diye bu yöntemi seçtik, eğer hata oluyorsa üzülürüz ve bir daha bu seçim yöntemini kullanmaktan çekiniriz.

    lütfen bir terslik oldu diye kendinizi üzmeyin.
    sevgiler.