Cumartesi, Ekim 29, 2016
2lokma yemeğe buyrun!

2lokma yemeğe buyrun!

12

Emeğe saygı olur da yemeğe saygı olmaz mı? Mutfaktaki marifetleriniz de az değil, bilmez miyiz biz sizi :) 10marifet’te yaptığımızın aşağı yukarı aynısını 2lokma’da yemek için yapıyoruz. Türkiye’nin en büyük el işi ve hobi sitesinin mutfaktaki kardeşi sizi bekliyor. Haydi alın üyeliklerinizi, gelin aynı isimlerinizle ya da belki keyfinize göre, bambaşka takma adlarla. Bekliyoruz

12 YORUMLAR

 1. açılışı tabii ki daha çok “buldum” ile yaptık. ama yine amacımız sizlerin tariflerini almak. tarifin yanı sıra yemekle ilgili “ipucu”, daha kapsamlı ise “başucu” niteliğinde ne biliyorsanız, yani insanlara mutfakta faydalı olacağına inandığınız ne varsa yazın.

 2. hayırlı uğurlu olsun :)
  hemen gitim üye oldum . midem değilse bile gözüm doysun yemeklere bakarken canım :)
  yeni evlenmiş, yemek yapmayı bilmeyen acemi gelinler için bu yemek steleri hayat kurtarıcı. eskiden internet yokken millet kapı kapı gezip yemek tarifi alıyordu.şimdi hayat ne de kolay.

 3. Hayırlı uğurlu olsun kardeşi 10marifete :) Yeni kardeş gelmiş hoşgelmiş demek lazım bereketiyle, sevinciyle gelsin inşalllahhhh :)

 4. Hayırlı uğurlu olsun hemen üyelik islerimi halledeyim simdide sanırım sonra yöresel birkac tarif ulastırırım sizlere ve bu arada sizlerle olmayı cok seviyorum :) iyiki varsınız…

 5. çok teşekkür ederiz sevgili dostlarımız… hepinizi mutlulukla bekliyoruz oraya da. 10marifet ile kardeş kardeş geçinir giderler.

  sevgili kucukelisleridukkani, sorunu bildirdiğiniz için teşekkür ederiz, hallettik. şimdi yeniden ekleyebilirsiniz. hatta biz de sizi destekleyenler bölümümüze ekledik.