Perşembe, Mayıs 25, 2017
3 BOYUTLU KART VE TABLOLAR

3 BOYUTLU KART VE TABLOLAR

13
3 boyutlu kart
3 boyutlu kart

Demin yandaki reklamı görünce sergistanı bi ziyaret edeyim dedim orada gördüm bu kartları çok hoşuma gitti ama oraya koyan bayanın isim türkçeydi ve ürünlerin satışı yok diye not düşmüştü sonra bi araştırayım dedim bizim annekaz sitesinde karşıma çıktı aynı kartlar ve blog yabancı birine aitti yapan kişininde adı yabancıydı etsy de dükkanı var ve ürünlerini satıyordu.Ben sizde görün istedim yapan kişinin ellerine sağlık çok hoş olmuşlar diğer bayanın yaptığınıda anlamadım doğrusu.Neyse iyi seyirler.Buyurun siteyeetsydeki dükkanı

13 YORUMLAR

 1. haklısın ,bu resimleri sergistanda görmüş beğenmiş hatta beğenimi iletmek üzere yorum yazmak istemiştim .galiba üyelik gerekiyordu.üye olmak için işlemi gerçekleştiremeyince de siteye niçin diye sordum .bugün yanıt yollamışlar şimdi bu durumu bu yazının linkini vererek bildireyim.

 2. Harika bunlar çok beyendim.Rölyef çalışmasının daha basiti.Çocukluğumda böyle bir masal kitabım vardı benim.Sayfalarda hareketli figürler vardı.Çok beyendim.Teşekkürler paylaşım için.Sibelcim şimdi senin çalışmanada bakacağım.

 3. Çocukluğumda böyle bir masal kitabım vardı benim

  nazesen sen şimdi bunlara bakarak o eski kitabı yeniden hayata geçirirsin eskileri yad etmek adınabirşey değil arkadaşlar ben teşekkür ederim :=)

 4. Merhaba,Konuyu biz de merak ettik ve üyemize bir eposta gönderdik. Gelen cevabı kısmen paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz;

  ordaki ürünleri yaparken roadside’dan esinlendiğim ve birebir aynıklarını yaptığım dorudur. sonuçta ben bu işi yeni öğrenen biriyim ve hobi olarak yapıyorum. birbirinin aynısı olan tablolar için ayrıca resim çekmekle uğraşıp uğraşmamam kimseyi ilgilendirmez bence.

  Henüz yeni bir site olduğumuz için, kültürümüzü sizlerin oluşturmanızı isteriz. Bu tarz konularda sizce ne yapmalıyız?

 5. sergistan cevap yazdığınız için teşekkür ederim hanım efendinin verdiği cevap tabiiki herkesin düşüncesi kendine katılınır ya da katılınmaz ama emek verilmiş bir şeyi o zaman saygı duymak açısından açıklamalar kısmında rodside adının anılması gerektiğini düşünüyorum bilmem belkide yanlış düşünüyorumdur.

 6. Hala satılıyordur onlardan inşallah.

  satılıyor neduk abla ben oğluma almıştım geçen sene çok seviyor neydi adı ya cüceler ülkesinde miydi öyle bişe

 7. evet sergistana duyurdum ve ilgilendiler.bana da yanıt verdiler. Gerçi orada satmadığını belirtiyor ama bu yüzden başının ağrıyacağını bilmiyor demekki.sergistan da işleri satışa sunabileceğimiz bir yer.bakıp üye olabilirsiniz arkadaşlar.

 8. nalana diyor ki;evet sergistana duyurdum ve ilgilendiler.bana da yanıt verdiler

  evet nalan abla sağolsunlar burayada yazmışlar

  Gerçi orada satmadığını belirtiyor ama

  hani en azından emeğe saygı deyip adını yad etsin di mi yapan hanımefendinin neyse evet sergistan bakmak lazım