8 farklı abajur tasarımı

-

8 farklı abajur buldum ve sizinle paylaşmak istedim. en azından birini kesinlikle beğeneceksinizdir :).birincisi , ikincisi , üçüncüsü , dördüncüsü , beşincisi , altıncısı , yedincisi , sekizincisiyazının içeriğinde bu 8 abajurun da sırayla fotoğraflarını bulabilir, ilgili abajurla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz ;) bunlar da hoşunuza gidecekyaprak desenli abajurgörkemli abajuresrarengiz lambatetris aydınlatma

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

 1. acemihobici

  ben de en çok dallı budaklıyı beğendim, zevkler ne kadar farklı oluyor di mi?kartlı olan, eski iskambil kağıtları ile de yapılabilir herhalde.

 2. banuca

  Dallardan yapılmış olan benim favorim, diğerleri sizin olsun. Çok güzel, tam benim eve göre, doğadannnn, modelini aldım, bakalım belki yapabilirim.

 3. acemihobici

  kız banuca, yap da nasıl yaptığını anlat, ben de yaparım o zaman. bana pek yapılası gelmedi çünkü. ama bayıldım yapmak isterim.

 4. Figen abla

  o dallı budaklı olan adamın gözüne girer be :)))ama diğerleri şahane…hele hele o sabun köpüğü balon gibi olanı var yaaa?muhteşem ötesi….

 5. banuca

  acemihobici, adını acelecihobici koyacam bak. Dur hemen yapacağım demedimbi bakcez, incelicez, yazı var kışı var, bekle azcık, ya da önce sen yap :)

Bir Cevap Yazın