Salı, Mayıs 30, 2017

8 farklı abajur tasarımı

8

8 farklı abajur buldum ve sizinle paylaşmak istedim. en azından birini kesinlikle beğeneceksinizdir :).birincisi , ikincisi , üçüncüsü , dördüncüsü , beşincisi , altıncısı , yedincisi , sekizincisiyazının içeriğinde bu 8 abajurun da sırayla fotoğraflarını bulabilir, ilgili abajurla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz ;) bunlar da hoşunuza gidecekyaprak desenli abajurgörkemli abajuresrarengiz lambatetris aydınlatma

8 YORUMLAR

  1. ben de en çok dallı budaklıyı beğendim, zevkler ne kadar farklı oluyor di mi?kartlı olan, eski iskambil kağıtları ile de yapılabilir herhalde.

  2. Dallardan yapılmış olan benim favorim, diğerleri sizin olsun. Çok güzel, tam benim eve göre, doğadannnn, modelini aldım, bakalım belki yapabilirim.

  3. o dallı budaklı olan adamın gözüne girer be :)))ama diğerleri şahane…hele hele o sabun köpüğü balon gibi olanı var yaaa?muhteşem ötesi….

  4. acemihobici, adını acelecihobici koyacam bak. Dur hemen yapacağım demedimbi bakcez, incelicez, yazı var kışı var, bekle azcık, ya da önce sen yap :)