6 yorum gelmiş

  1. İşte torunlara saklanacak bir hazine! Ne iyi olmuş saklanmış bu güzel örtü! Yapan rahmete gitmiştir ama hatırası burada canlı işte!

    Sevgiler

  2. nowacraft

    Yapan eller çoktan toprak oldu. Dolapları açıp bunun gibi hatıra işleri görünce içimi hüzün kaplıyor. İnsanın ip veya bez kadar ömrü yok… Sağ olun.

  3. esinsel

    değil mi ama …ne mutlu bu güzelliği yapan ellere ki yaşadığının izini bırakabilmiş ve sizde ne kadar güzel korumuşsunuz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
nowacraft

Hobisi işi olan şanslı insanlardanım.
Başta keçe ve dikiş alanında olmak üzere orijinal, güzel ve zevk aldığım işleri yapıyorum. Çok severek yaptığım için olsa gerek, her ürünümün gittiği eve mutluluk ve şans götürdüğüne inanıyorum.
El emeklerimi nowadukkan.blogspot.com adresinde görebilirsiniz.
İnstagram : @nowacraft

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...