Abiye

-
arzu birinci
arzu birinci

Son dönemlerde moda sektörünün uçsuz bucaksız semalarında bir ada olarak gözüken isimler arasında benim favorim yakından tanıdığım birisi ; Arzu Birinci. Kendisinden sadece bu çizimi için izin alabildiğim bu underground moda prensesi bu kağıt üzerinde duran elbisesini bir ay sürede tamamlamış. Bu elbiseye yakın bir modeli Nişantaşında sormuşlar, 6000 T.L. fiyat biçmişler. Bana verdiği bu çizimi paylaşmamın bir diğer nedeni ise sanırım bu modelini çizimini siz nasıl derseniz işte verdiği elbisesisini yayınlamam konusunda ikna çabalarımda sona yaklaştığımı hissetmem. Bu biraz da sizin yorumlarınıza da bağlı.

6 yorum gelmiş

  1. Elbisenin kendisini yakınlarda yayınlayabileceğim sanırım. Malum kendilerini henüz ikna edebilmiş değilim ama çok yaklaştığımı hissediyorum.

  2. Çizim, bu konuda iyi olan herkes tarafından yapılabiir bence. Ben çizimin gerçeğe dönmüş halini görmeliyim ki, ne kadar başarılı olduğunu söyleyebileyim. Çünkü bu model bir renkte sıradan dururken, diğer bir renkte bambaşka bir etki yaratabilir, renk de önemli bana göre. Umarım ikna edersiniz ama ben neden ikna etmek zorundasınız onu da anlamadım, tanıtımına yardımcı olmaz mı?

  3. bu konuda haklısınız sayın bahar006, tanıtımına yardımcı olur bence de, ancak bazıları da farklı düşünüyor işte. Öncelikle bu hanımefendi underground kalmayı tercih ediyor, hala anlamış değilim bunu ama elbiseyi gerçekten yakında yayınlayabileceğim sanırım, umarım o zaman değerli yorumunuzu elbise için de yaparsınız, ilginize teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin