ablaya doğumgünü hediyesi

-

Birkaç yıl önce ahşap eşyalar moda olduğunda küçük kızım ablasına doğum günü hediyesi olarak bu aynalı makyaj kutusunu hazırladı.Babasının dekopaj makinesini kullanarak mdfden yaptı.beyaza boyadı.Mum ile islendirip mermer görüntüsü verdi.Benim arşivimden aldığı gülleri de kesip yapıştırarak tamamladı.Yalnızca aynayı camcıda kestirdi.

19 yorum gelmiş

 1. SEMYIL

  kime çekmiş acaba :))epeydir uğruyamıyordum buraya ama neler kaçırmışım.neyse , çok çok güzel olmuş hemde ne beceri o öylekutuyu da kendisi yapmış. harika kızınızın ellerine sağlık.

 2. esinsel

  olmaz ki…böyle de güzel çalışılmaz ki :)) her bir dokunuşu ayri bir emek,şahane ellerine sağlık güzel kızının.nalancim,şu dekupaj makinası nasıl birşey :) makina deyince, aklıma buyuk bir şey mi acaba sorusu takılıyor.bir de sadece ahsap ve türevlerini mi kesmekte kullanılıyor?

 3. SEMYIL

  ah asyacım bende çok özledim sizleri bu aralar çok ama çokyoğunum. hem kurslarıma gidiyorum. hem misafirlerim geliyor bu ara pek sık oldu yinede allah eksikliklerini göstermesin, ve bir taraftan doğudaki çocuklar için bere örüp yetiştirmeye çabalıyorum. inşallah esinsel ve nazesenle cuma günü buluşup göndericez.anlıyacağın iki arada bir derede de buraya “cee” diyip gdiyorum işte.bu arada Ankara gurubu toplandımı hiç haber alamadım,merakla bekiyorum resimleri….sevgiler.

 4. nalana

  esinsel bu dekupaj makinesi,bizde bu da var ama esas kullandıkları masatipi dekupaj ,googlda resim aradım bulamadım bu linkte ararsan bulursun sanırım.ama bu da çok iş görüyor,ucuz ve kolay bulunuyor.

 5. nalana

  bir yorum yazdım mektup boyutundaydı resmi eklerken yazı kaçtı gitti.tekrar yazayım önce nazar boncuğu ve teşekkürler tarafınızdan övülmeye değer biçilemez.bu kızım her bakımdan babaya benzer.tembelliği de.canlarının istemediğini asla yapmazlar.bana da “seni dinlesek bir dakka boş durdurmayacaksın fabrika gibi çalıştırırsın “derler

 6. nalana

  nrhnmrl

  diyor ki;aynalı kısmı nasıl yaptı nalan ablaaa

  bugün ne yapsam tuhaf birşeyler oluyor burada ikinize birden cevap diyeyim.gececiğim önce o bölümü 2kere kesti birinin içini oydu ayna ikisi arasına sokulup sabitlendi.sanırım öyle yapıldı zira 4-5 yıl oldu yapalı..

 7. asyayaren

  bu kızınız baba gibi tembelmi yani .ah nalan abla ahsen tembel görmmeişsin valla yaaaeğer kızın tembelse ben öliyim bari:)))

 8. nalana

  samiye diyor ki;nalan teyzebana da abla dermi kızınız

  samiyeciğim abla demeğe der de bundan yapar mı bilmem.dediğim gibi bunlar babakız bir yaptıklarını bir daha yapmaktan hiç hoşlanmıyorlar

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn