AbraCadabra Taşları. :)

-

Ben de yaptım! Sonunda, tatilde sırf taş toplamak için gezdim, buldum. Boyadım! :) Buyrun efendim…

Yeşiller..
Yeşiller..

Bunları yeşil cam boyasıyla yaptım, doğal bir taşmış gibi oldular. :)

Pasteller..
Pasteller..

Bunlar daha farklı, açık renk olanlar guaj kahverengiyle boyandı. Kilden yapılmış gibi gözükmeleri en çok hoşuma giden şey oldu. :)) Koyu renkli olanlar ise cam boyasıyla.

Ve kırmızılar..
Ve kırmızılar..

Kırmızı olanları da 3 farklı çeşitte yaptım. (: Oje, guaj boya ve cam boyası kullandım. :))Umarım beğenmişsinizdir, en yakın zamanda geniş ve kısa silindir bir cam kase alıp içine doldurmayı planlıyorum. İyi günler . :)))

35 yorum gelmiş

 1. Bayıldım çok şık olmuşlar, ojeyle boyama fikrini de tuttum bırakmam. Çoğu ojem bitmeden bozuluyor böyle değerlendirmek harika bir fikir:)İçinizden biri kıyamam ben sana:))Telefon kılıfı yapayım mı ben sana??

 2. Bayıldım çok şık olmuşlar, ojeyle boyama fikrini de tuttum bırakmam. Çoğu ojem bitmeden bozuluyor böyle değerlendirmek harika bir fikir:)İçinizden biri kıyamam ben sana:))Telefon kılıfı yapayım mı ben sana??

  gerçekten yaparmısınıııızzz.çok sewndm:)))

 3. icinizden_biri olurmu öyle şey, ben sana altın rengi yapıp yollayayım. :)) Sen iste yeter, bu arada yaşını öğrenebilir miyim? :Dbizimgibiler, fikir verdiysem ne mutlu bana. :)))limonyesili, asıl ben teşekkür ederim. :)))

 4. bizimgibiler diyor ki;Yaparım tabi:)

  tamam istiorm ozmn:)

  CrazyLittleThing diyor ki;icinizden_biri olurmu öyle şey, ben sana altın rengi yapıp yollayayım. :)) Sen iste yeter, bu arada yaşını öğrenebilir miyim? :Dbizimgibiler, fikir verdiysem ne mutlu bana. :)))limonyesili, asıl ben teşekkür ederim. :)))

  tamam sendende istiorm ozmn:).yaşım 21.ama küçük gösteriorm dimi:).

  sesiber diyor ki;10marifet üyeleri istemez, öğrenir-yapar.

  bende taş boyayabilirm ama hatıra olsun istiorm.tamam telefon kılıfı dikemem kabul ediorum:)

 5. gerçekten yeşiller doğal taş gibi durmuş kırmızıları sanki onları boyadın gibi geldi bana birdencanım çok güzel bedne kızımın kırklık taşlarını tutuyorum atmıyorum böyle boyayım cam mama kavanozuna koyayım süpersin

 6. Teşekkür ederim yaseminkale. :))icinizden_biri,başka bir yazıda küçüğüm dediğin için merak ettim. Ne haddime küçüksün demek. :)) Büyüksün bile benden. :))

 7. çok kıskandım doğrusu neden benim aklıma gelmedi diye. bu gençler çok fazla oldular artık. daha 3 gün önce kırmızı ojemi attım. gidip çöpleri karıştırsam bulurmuyum acaba. bayıldım mutlaka deniycem. bravo.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...