Salı, Ekim 25, 2016

ACİL ÖNLEM PAKETLERİ

13

Bu ve benzeri sitelerden konu yollamakla bitmez. Ama ben kendilerinin aralıklı ziyaretçisiyim. Fikirlere bir göz atmayı pek ihmal etmem.İllaki kafada birşeyler kalır ve kullanırım.İşte öyle iken böyle deyip koca bir siteyi gezmek istemeyenler için biraz özetleme yaptım.1.Ben bu tür çıktıları evde, arabada hatta çantamda barındırmayı ihmal etmiyorum. Kendileri benim “acil önlem paketlerim”. Sıkılan çocuklar için çıktılar burda.


2. Bu tür hazır maket çıktılar boyaması ondan yapması sizden biraz daha eve yönelik çalışmalar. Aman makaslara dikkat.3.Buda daha hareketli çalışmalar için çıktı kaynağı.4. Maskelere ne dersiniz. Her seferinde korkmuş gibiyapmaya hazırmısınız?:)5. Bu sayfanın tamamı yazın İngilizce eğitimi için bence harika sadece çıkartıpönlerine koymak yeterli.6. Bir sürü faaliyet örneğide burada var.7. Belkide yaşgünü öncesi odayı biraz süslemek ister..Çıktılar buradaHer zamanki gibi son söz malum.BU YAZI 10.MARİFET.ORG İÇİN KONDOR TARAFINDAN LİNK GÖSTERİLEREK DÜZENLENMİŞTİR.:)

13 YORUMLAR

  1. Kondor, harikasın. Ben de senin gibi düşünüp, boya kalemleri ve birkaç çıktı alıp giderim, pikniğe veya restorana. Teşekkürler, paylaşım için.

  2. anam konu yayına girmiş ben heçç bildiğin bir uyuma modunda mail gelmese öyle aradan kaynayacak. Buda oluyormuş demek. Vallahi ne diyim bende bu paketlerden sadece yolculuk, iki satır muhabbete huzur eşliğinde değil. Her daim evdede var biraz sıkıldım, biraz oyalanmak lazım durumunda hemn ortada. Kızım bile alışmış “anne dolapta süpriz yokmu” diye geliyor bazen.

  3. Kondor,Verdiğiniz linklerde harika örnekler ve çalışmalar gördüm. İleride açmayı düşündüğüm anaokulum için yeni fikirler verdi bana.Paylaşım için teşekkürederim.

  4. Anaokulu için paslaşalım ben kızımla yaptıklarımı akıl edip yayınlamıyorum bazen iyi fikirler çıkıyor eehe çoğu zaman bildiklerimiz zaten. Ama armut dibine düştü dün akşam baktım taş topluyor boyacakmış taşları, boyadıda. sonuç: eller bileklere kadar boya ile geldi bunlarıda boyadım diye. yaş:3,5 :)