Cuma, Ekim 28, 2016

Açma Halkası Harikaları

14

Şu açma halkaları ne kadar da çok işe yarıyormuş. Burada şapka var. Dahası korse, ayakkabı ve elbise bile yapılmış.

14 YORUMLAR

 1. çanta,ayakkabı süsüne falan varım da şapka güneşte mahveder yansıyınca sauna gibi olur takana. ben daha 4 tane biriktirebildim, 6 yıldan önce bu konuları görüşmeyeim bir daha:) minik bir portfoyüm olsun yeter aslında bana:)))

 2. ay canım benim demek ki sağlıklı yaşıyorsun.Şapka takana sauna etkisi yaratır güneş varsa birde sağda sol kim varsa gözlerini kamaştırır :))

 3. valla pek sağlık takıntılarım yoktur benim öyle embirciğim fazla sakınmam ama alışkanlık yok herhalde pek almayız eve, biz dallama çaycıyız bir de ayran, soda:) O 4 taneyi de gittiğim lokantalarda garson tam kutuları kaldırırken portfoyü hatırlayıp canhıraş elinden kutuları alarak edindim, tabii garsonların hali görülmeye değer o ayrı konu:)))

 4. :)))Fiamma: dur atmaaaaa ben onlardan nelerrr nelerrr yapıcam.Garson: Nasıl yaniiii???Fiamma: E canım sen hiç 10marifete girmiyorsun, yazık valla yazık. Bana bir kağıt kalem verde adresi yazayım :))

 5. Süpersiniz siz çok güldüm:)) Sizin gibi 100-150 kişi olsun bu dünyada yeter. Çöp-atık derdi falan kalmaz. Küresel ısınmaya çare sizsiniz:))

 6. ilahi embir, ilahi fiamma çok yaşayasınız emi:)ben de biriktirmeye çalışıyorum ama tek başıma yetersiz kalıyorum ofisteki arkadaşlardan topluyorum da daha yolun başındayım..

 7. :)))bende okulda çöpleri karıştırıyorum bazen. içim acıyor çöpe giden pet şişelere, plastik kapaklara, kola açma halkalarına:)okulda seçimden sonra birçok mukavvadan yapılmış beyaz paravanlar vardı. onları geridönüşüme vermek için bir köşeye koymuş görevliler. Hemen gözümü onlara dikip “geridönüşümünde geridönüşümü var. vermem ben bu güzelim mukavvaları kimseye” diyerek atölyeye zırılpırıl taşıdım çocuklarla:)

 8. İşin bir başka komik yanı bazen yolda yürürken büfe önlerine yakın yerde görüyorum ama ezik diye almıyorum:)))Bakalım yaz sonuna kadar sıcaklar artsın benim elimdekilerde artar:)))

 9. Deodorant kapakları, kağıt havlu ruloları, gazoz kapakları, konserve kutuları, kutular, hiç atamadıklarımdan. Bazen birşey yaparken şöyle de bir obje olsa dediğimde mutlaka elimin altında birşeyler olması güzel ama ne zaman işe yarayacağını bilmeden saklamak bazen sıkıntı yaratıyor. Açma halkalarını her atışımda bir duruyorum ama bir tek onları biriktirmedim. Zaten soda ve ice tea dışında soğuk içecek pek tüketmiyoruz.Bu şapka çok ağır olmalı, zırh gibi.

 10. Ya sesicim bende bazen aman bir işe de yaramadı diye atıyorum sonra da lazım oluyor işte o zaman da ben sinir oluyorum.

 11. Yıkayıp saklayın herşeyi hanımlar, koku kapıdan komşulara yayılmayınca belediyeye ihbar eden olmuyormuş,uzun süre boyle idare edebiliriz:))))

 12. Bende de bir arka balkon var ki sormayın:) Sesiberin dediği gibi kola kapağına kadar en uçuk şeyleri bile atmıyorum. Şimdiden ufak bir koli doldu. Bakalım nereye kadar biriktirecem böyle:)