ADVERTORIAL: UFO yapıştırıcıları ile kağıt işleri daha zevkli

-

UFO yapıştırıcılarını kullanma fırsatımız oldu. Hem günlük hayatımızda tercih etmeye başladık hem de videolarımızda kullandık. Videolarını gördüğünüz gibi UFO stick yapıştırıcı ve UFO hamur yapıştırıcı ile iki güzel kağıt işi yaptık ve yapımlarını sizinle paylaştık. Arada UFO’nun klasik sıvı yapıştırıcısı da imdadımıza koştu.

UFO STICK YAPIŞTIRICI

Çok kolay sürülüyor. Hem kendi kağıt el işlerinizde rahatça kullanıp farkı görebilirsiniz hem de okullarda çocukların kullandığı stick yapıştırıcı olarak tercih edebilirsiniz. Kullanımı epey rahat. Hemen de kuruyor.

UFO HAMUR YAPIŞTIRICI

Kullanım alanı çok geniş. Tak-çıkar biçimde kullanılıp yaptığınız şeyden vazgeçtiğinizde geri almanıza imkan sağlıyor. Cam, plastik, metal, tahta, porselen ve kağıt yüzeylerin tutturulmasında bant, çivi, raptiye gibi yardımcı malzemelerin yerine rahatça kullanılabiliyor. Videomuzda göreceğiniz gibi, her çeşit kağıt el işinin iyi bir destekçisi olabiliyor. Duvar süslerinin, resimlerin, hafif panoların duvara sabitlenmesinde kesinlikle tercih edilebilir, kaymasını istemediğiniz masa üstü eşyaların alt kısmına bir parça uygulanarak sabit kalmaları sabitlenebilir. Örneğin bir partide tavandan süsler, balonlar mı sallandıracaksınız, rahatça bir parçacık UFO hamur yapıştırıcı ile bunu bantla olduğundan daha pratik ve sağlam bir şekilde yapabilirsiniz. Deneyin.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

Bir Cevap Yazın