Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ağaç temalı bilekliğim

Ağaç temalı bilekliğim

21

bileklik
Merhaba arkadaşlar… Dün akşam elime tellerimi ve boncuk kutumu aldığımda ne yapsam acaba diye düşünürken Zulaltan’ın önerisi aklıma geldi. Ağaç temalı bileklik yapayım bari dedim ve ilk aklıma gelen fikir olarak bu modeli yaptım. Yaparken başka şeyler de geldi aklıma tabii ki fakat onlar için biraz beklemeniz gerekecek :) Umarım beğenirsiniz…

bileklik
Bilekliğim 5 ayrı ağaçtan oluşuyor, ayrı ayrı yapıp birleştirdim ve bileklik oldu :) Tabii bu ağaçlarım kolyeler kadar büyük olmadığından boncuklar minnacık ve yapması gerçekten kolyelere göre oldukça zor :)

bileklik

21 YORUMLAR

  1. şenayyyyyy!! bu bileklik muhteşem olmuş :)ben sadece söyledim hiç bir fikrim yoktu nasıl ağaçlı bileklik olur diye aha böyle güzel olurmuş :) mütiş bir işçilik, mütiş güzel bileklik :) hayal gücüne sağlık :) şenay, seni artık şöyle hayal ediyorum; doğu asya’nın kuş uçmaz ,kervan geçmez dağlarına yerleşmiş, turuncular giymiş, bilge bilge bonsai ağacı yetiştirirken :D

  2. Hahaha :) Filizcim yeterki fikir ver ben birşeyler düşünüyorum :) O kadar turuncular içinde düşünme beni :) Sadece yapmaya çalışıyorum ve başlıyorum gerisi geliyor işte :) Beğenmene çok sevindim :) Nede olsa fikir senindi beğenmen benim için önemli :)

  3. bir de bunun kemerini yap yanyana halkalar ne güzel duruyor ,siyah bir bluz ya da elbisenin üstüne takarsın otantik bir havan olur :) senin bu ağaçlar yakında internette şöhret olur arada bir kolaçan et bakalım yabancı siteleri senden görüp yapmaya başlamışlardır :) hatta derya baykal’a falan çık bu ağaçları nasıl yaptığını göstermek için :)

  4. :D zulaltannn ürktüm birden kuzum öyle şeyler söyleme biz kendi çapımızda uğraşıyoruz işte :) Televizyon falan gerenk yok :) Ayrıca kemer işine hiç girmem onu söyleyeyim yapsamda böyle boncuk gibi bir sürü ağaç uğraşamam yukarıda da yazdığım gibi küçük boncuklarla uğraşmak gerçekten çok zor bilekliğini zor bitirdim kemer de olmayı versin :) Fakattttttt şöyle birşey geldi hemen aklıma deri kalın bir kemer olur da tokasını ağaç temalı yapabilirim bak o olur :) Ama bütün bir kemeri bu ağaçlardan yapamam o kadar sabır yok bende :D Ama tokasında bir tane aklıma yattı :D

  5. Telin üstünde ağaç görseniz benden bileceksiniz artık dimi :) Bu defa benim bir suçum yok hepsi zulalin fikriydi :) Teşekkür ederim Senaatcim beğenmene sevindim :) Gece gece :)

  6. cosmokedi yüzük kolay :) Hallederiz efendim itinayla :) Haklısınız sırada o vardı da ben zulaltanın aklına gelenleri denemekten kendi aklımdakileir unutcam yakında :) Beğenmenize çok sevindim :)

  7. eyvah eyvah :D
    şenaycım takı işine de el atmışsın da kendi tarzını bilem yaratmışsın maşallah. geriye dönük şööyle bi baktım da çok şey kaçırmışım. ne kadarda güzel takılar yapmışsın. tel sarmada yetenek ve yaratıcılık gerektirir sanırım. ellerine sağlık…

  8. Evet xmadame taı işine soyundum uzun zamandır fakat tele gönül verdim anladığın üzere :) Elimden düşmüyor bu aralar kendimi ifade ediyorum galiba her rengi her duyguyu yansıtabildiğimi düşünüyorum onun için çok sevdim :) Beğenmene çok sevindim :)