Cuma, Ekim 21, 2016
Ağaç temalı kolyem (başka bir sonbahar)

Ağaç temalı kolyem (başka bir sonbahar)

18

el yapımı kolye
Merhaba arkadaşlar, mevsim konseptimin sonuna geldim nihayet. Uzun zaman önce sonbaharı beğenmediğimi ve yenisini yapacağımı söylemiştim ve nihayet yaptım :) Karar verme aşaması çok uzun sürdü çünkü :) Umarım beğenirsiniz…

Yaprak içinde bir ağaç tasarlarım bu defa, daha çok sonbaharı andırır diye düşündüm belki de :)

el yapımı kolye
Bu yaprağın ilk hali :)

el yapımı kolye

el yapımı kolye

18 YORUMLAR

  1. vay vay bu yaprağın kıvrımlarına bayıldım iyi şekil vermişsin tele ,yine yeteneklerini döktürmüşsün şenay :) yok senin sergi açman farz oldu .tel işini bırakmazsan ve sıkılmazsan ne eserler çıkacak :) ellerine ,hayal gücüne sağlık şenaycığım :)

  2. Zulaltan sağol canım :) Bu yaprağı internetten yaprak çizimleri aradım ve bir kağıt koyarak ekrandan kağıda aktardım :) Sonra koydum önüme kağıttaki yaprağımı göz kararı orada nereden kıvrıldıysa karga burnuyla eğdim büktüm :) Biraz meşakatli oldu ama yapınca çok sevdim :) Sıkılmadım bu tel işinden zulaltan ilginç bir şekilde. Ben bu arada yaptığım tüm ağaçlardan birer tane yaptım sergi için :) Bi kutu ağacım var bakalım ne zaman ekerim :)

  3. deliisibunlar nerelerdesin sen yahu… Yorumun için teşekkür ederim de kayıptım, face den yazdım yoksun burada yoksun :) Kimbilir neler yapıyonuz Serpille dimi :)

  4. siz bu işi çok çok ilerlettiniz, ilki de çok güzeldi gerçi ama baktıkça bakasım geliyor hepsine, ne diyeyim…

  5. senay cımm bayıldımmm sen bu ısı serı uretım olarak falan yap sahane olmuş bu da..:))bu aralar selcen cmle görusemedık bızde tatlım..o gezmelerdeydı..bende anjıyo oldum geldım:))) artık burdayım ınsallah….

  6. Serpilcim beğenmene sevindim :) Hayırdır ben sana sordum bişi mi var diye söylemedin bile bak hastanelerde olsuğunu canım… Geçmiş olsun çok çok çok umarım birşey yoktur…