Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ağaç temalı kolyem (bir avuç yeşil)

Ağaç temalı kolyem (bir avuç yeşil)

18

kolye
Merhaba arkadaşlar… Yine bir başka ağaç temalı kolyem ellerinizden öper :) Bu ve diğer kolyelerim için bloguma beklerim efendim :)

kolye

kolye

18 YORUMLAR

  1. şenay, yine yeşillendi fındık dalları ağacını ne ara yaptın, senin hızına türk hava yolları bile ulaşamaz yani maşallah çok beğendim her zaman ki gibi. :) artık blog sahibi olduğuna göre telden ağaç tablosu yaparsın :)

  2. :) Çok hoş olmuş bu :) Siyah Renkle Süper olacağına Emini Yada Beyaz :)) Bende Yapmaya calıstım ama {beceriksiz olunca} Elimden bi iş gelmior :D
    Güle güle tak ablacım :)

  3. Filizcim fındık dallarını yapmadan olur mu karadenizliyiz :) Yeşilin bağrından geldik elim hep yeşillere gidiyor… Bugün yeni boncuklar aldım yeni tasarımlarla geleceğim inşallah :)
    Meleğim :) Siyahı, moru hepsi geliyor süprizzzzz :) Ayrıca yeteneksiz deme kendine, herkesin yeteneği farklıdır :) Bloğumda da gördüğün yazıda da dediği gibi Herkes Dahidir, Sen balık değil kuşsundur, yüzmeye çalışma :) Seni uçuracak bir yeteneğin mutlaka vardır bebeğim :)

  4. Esinsel heves güzel birşeydir :) Dün yine gittim dünyanın boncuğunu aldım artık çeşit kalmadı bu küçük yerde :) Boncuğa bakıyorum ve kafamda bir ağaç canlanıyor, çok zevkli oluyor alışverişi deeeee yapması da :) Hatta şu an elimde kırmızı bir ağaç yapılıyor, tavsiye ederim esinsel vallahi huzur buluyorum boncuklar şekillendikçe :) Eeee herkes ağaç dikmeli yada teşvik etmeli ben de teşvik edeyim diye uğraşıyorum :) Önce telden sonra gerçeği :)