Salı, Ekim 25, 2016
Ağaç temalı kolyem (İlkbahar)

Ağaç temalı kolyem (İlkbahar)

43

el yapımı kolye
İlkbahar ağacım hakkında çok fikrim yoktu ama yine de bir aceleyle yapıverdim. Çok isterdim ağacın üzerine çiçek falan kondurabilmeyi ama kolyeye boncukla sığdırmayı beceremedim, ağaçtan büyük çiçek de yapmak istemedim :) Çiçeği ağaçta yapmadım ama bakın ne yaptım :)
Umarım beğenirsiniz…

el yapımı kolye

el yapımı kolye

el yapımı kolye
Evet çiçeklerden ayrı bir kolye yapayım bari dedim :)

el yapımı kolye
O yaprak orada pek hoşuma gitmedi, az daha huylanırsam çıkarabilirim :) Umarım beğenirsiniz bunu da :)

43 YORUMLAR

 1. aaa bahar gelmiş çok güzel olmuş ağaca bayıldım bizim meyve ağaçları aynı bu renk çiçek açardı beyaz,pembe karışık çiçekli olurdu ağaç çok güzel olmuş :) alttaki çiçek motifli olanlarada bayıldım sarılı olan bana papatya hissi verdi tomurcuklarını bile yapmışsın bence sen bu tel işini bırakma şenay çok güzel şeyler yapıyorsun :) ellerine ,yüreğine sağlık :D yanlız ağaç işinde baya uzmanlaştın her ağaç başka güzel olmuş :)

 2. Munures teşekkür ederim :) Çiçekli olanı ağaçta çiçek isteyen arkadaşlar için yaptım ağaca olmadı ayrı yapayım bari dedim :)

  Zulaltan teşekkür ederim güzel yorumun için :) Senin önerinle giriştiğim mevsim konseptini nihayet bitirdim :) Ben bu tel işini çok sevdim gerçekten de :) Bırakmam bırakır mıyım :) Fakat bi heyecanla konsepti bitireyim diye sıra sıra yaptım böyle yoğun yapmam da ilham geldikçe yaparım :)

 3. Teşekkür ederim munures :) Bu yeteneklerimi henüz bir iş olara değerlendirmedim hiç :) İnşallah 10marifet sergisine göndereceğim orada değerlenirler :)
  yagmuryurekcim :) teşekkür ederim canım benim….

 4. brnnyvz :) çok teşekkür ederim ilkbahar yorumunuz için :)
  Nuraycatasarimlar sizden yorum görebilmek ve beğeninizi toplamak çok güzel bir duygu benim için :) Pek sık olan birşey değil nede olsa :) Yoğunluktan olsa gerek sizi buralarda çok sık göremiyoruzya ondan :) Tekrar çok teşekkür ederim :)

 5. Ne demek güzelim siz gençler daha da güzelini yapacaksınzı zamanla, pappucumuzu dama atın bakalım :) Diğer ağaçlarıma da bak fikir edin ve başla :)

 6. şenay ikizler burcu olduğuna göre bahar ağacı şenay oluyor , senaat aslan olduğuna göre yaz ağacı senaat oluyor, ben oğlak olduğuma göre kış ağacı ben oluyorum kaldı sonbahar ağacı sonbahar ağacı kim şimdi ?

 7. Senaat :) Teşekkür Ederim güzelim :) Hepsini bir arada fotoğraflamayı düşünüyordum ben de, yeni bir tane daha kış yaptım onu da öne sürüp hepsinin fotosunu koyarım yakında :)
  zulaltancım ağaçları paylaştırmışsın, incili kolye çok hoşuna gittiyse sana da hemen bir tane hazırlayabilirim hem kendinle özdeşleştirdiysen anlamlı olur :)
  Bediacım sağol kuzum :) inşallah canım iyi günler hepimizin olsun… Ben kullanmaya başladım bile yakında ayrılcam nede olsa :) O zamana kadar tepe tepe kullanıyorum :D

 8. çok sağol şenaycıgım :) burçların mevsimine göre paylaştırdım :) ağaçlar çocukların yararına hayırlı bir iş için kullanılacak ya bana o bile yeter benim için zahmet etme ben buradan bakarak kolyelere gözlerimi doyuruyorum :) yeni bir kış ağacı mı yapıyorsun bak şimdi o nasıl olacak merak ettim ;) telden pastoral ağaç tabloları falan yap , bu işi ilerlet sergiler aç yağmuryürekle sergine gelip tellerden yapılmış tablolarına bakarak yorum yapalım :)

 9. hahaha :) Sırf siz yorum yapın diye sergi bile açarım gerçetende :) Ama ben kendimi biliyorumki bir süre sonra tellerle uğraşmaktan sıkılacağım çünkü ürettiklerim beni tatmin etmeyecek o zaman başka birşeye atlayacağım :) Dikişe dönerim herhalde yine kafamda bazı şeyler şekilleniyor bu arada :) Karışık bir şey yaparım olmadı yeterki siz gelin :)

 10. ayyyy olmaz ama böyle haksızlık bu …ben ıkı gun gıremıyorum senaycımm yıne ben yokken neler neler yapmışşş böylee..hepsını cok begenmıstım ama bu tam benım ruhuma hıtap ettı …. baa yılll dıımmm…bittiimmmm..ellerıne saglık tatlım ..süperrrrr….süperrrrr….
  zulaltan cım sen burclara göre paylaştırmışsın agaclarııı ama ben nıye yokum bu paylaşımda kıs:((((

 11. 10 kasım senin tarihte tam ilginç tarihmiş evet kasım olunca akrep mi yay mıydı ? doğduğun mevsimi seviyorsun yani bende sıcağı sevmem kışın doğduğum için

 12. Ohoooo muhabbetin yine dibine vurmuşsunuz kıssss :) Yagmuryurekcim madem sonbaharsın farklı bir sonbahar yapmayı istiyorum bu çok içime sinmedi evdeki malzemelerle yapmışsım bekle sonbaharım sana da br sonbahar hediye ederiz sergide olmaz mı :)
  Sergi tarihini de çakıştırmam merak etmeyin yada aynı semtte aynı gün yapayımda hiç olmazsa oraya gelenler bana da gelir gelen giden olmadı diye rezil olmayız :D

 13. Serpilcim canım benim beğenmene çok sevindim kuzum, Herkese bu ağaçlarımdan veriyorum sana da ilkbahar yapıcam sös :) Ağacı mı sevdiiiin çiçeği mi :) Seç beğen kuzum bir tane de sana yapayım oturmuşken :) Elbisenle gönderirim artık.. Sen Eylülde acele etme deyince yaydım tabi ben kabasını diktim öyle duruyor elbisen ama az kaldı dikiş moduma geçiyorum bitircem :)

 14. şenay,yağmuryürek,serpil,senaat hepimiz tatile ayrı yerlerde gidiyoruz burçlarımıza göre tek birleştiğimiz yer 10marifet sergisi :)

 15. :D ilahi şenay sen iste tatile bizim oralara götüryim ee şenayda bizim oralı oda gelir serpilde değişikliği seviyor gelir senaati ikna ederiz al sana bir arada tatil :) çok biliyorlar burçlar….

 16. Ben de dedim ilahi şenay demiş ama acaba ne dedim de öyle söyledi hahahah :) Şimdi anlaşıldı :)
  Zulaltan booşver kuzum burççları sen onlara göre yaparsak işimizi ohoooooo :)