Salı, Ekim 25, 2016
Ağaç temalı kolyem (sarı bir şeyler)

Ağaç temalı kolyem (sarı bir şeyler)

11

kolye
Merhaba arkadaşlar. Neredeyse her rengini denediğim ağacımın sarı rengini yapmamışım çünkü aldığım sarı boncuklar kutuda köşelere sıkışıp kalmış. Boncukları görünce sapsarı bir ağaç yapayım bari dedim :) Daha bir sürü ağaç yapacağım elbet ama şimdilik sarı ağacımı takdim ediyorum. Umarım beğenirsiniz :) Daha fazla görsel için bloguma beklerim hepnizi :)

kolye

11 YORUMLAR

 1. Hazır buralarda takılıyorken ilk yorum benden gelsin!
  Sarı sonbahar uyumu muhteşem!

  “Bu dünya da dikili bir ağacım yok diyenler” buraya buyursun! Dikili olmasa da yapılı ağaçlar hazırol da Vallahi!

  Sevgiler :)

 2. Sevgili nurdank :) Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) Dikili ağacı olmayana yapılı ağaç tavsiye ediyoruzevet ama yine de ağaç dikiniz vazgeçmeyiniz :)

  Sevgili Münürecim :) Çok sağol beğenmene sevindim :)

 3. Şenay Hanım… Bu ne kadar güzel olmuş böyle..! Gerçekten bayıldım.Ben de isteyebilir miyim bunlardan? Çok güzel ya yine güzel şeyler yine el becerikliliği.

 4. sonbahara yakışır bir ağaç olmuş adını izmir’in kavakları koyalım ne de olsa 9 eylülde yayına girmiş :)
  izmir’in kavakları
  dökülür yaprakları
  bu ağacı yapana şenay derler
  pek güzel ağaçları :D

 5. neşelenmeye çalışıyoz işte şenay bu ülkede zor ama :) 10marifette olmasa kafa dağıtamayacaz :) senin küçük kuzunun ilk okul günü nasılmış anlattı mı maceraları :)

 6. Anlattıııııı :) Cır cır cır sürekli şikayet etti o çocuk dinlememiş de bu çocuk yap demiş yapmamış :) Ama çok eğlenmiş çok mutluydu be Filizcim :) Çok rahatladım başı böyle başladı devamı da böyle gider biliyorum :)