Pazar, Ekim 23, 2016
Ağaç temalı kolyem (üçü bir yerde)

Ağaç temalı kolyem (üçü bir yerde)

22

el yapımı kolye
Beşi bir yerde yapmak isterdim ama bekleyemedim iki tane daha yapmayı :) Umarım beğenirsiniz…

el yapımı kolye
Ağaç temalı kolyem (Benim Adım Renk)

el yapımı kolye
Ağaç temalı kolyem (Pamuk Şeker)

el yapımı kolye
Ağaç temalı kolyem (Turuncu Baskını)

22 YORUMLAR

  1. senin ağaçlar assolist gibi gece 12 de çıktı şenay :) çoooook güzel olmuş her ağacın gövdesinide ayrı güzel yapmışsın :) düğünlerde üçü bir yerde ağaç kolye takıp yeni bir takı geleneği başlatırsın artık :) ellerine sağlık muhteşem ağaçlar :)

  2. Aaaaa hakikaten gece yarısında çıkmış :D Yorulmadan gece gündüz demeden çalışan editörlerimize teşekkür ederiz :) Daha öğleden sonra eklemiştim bu ağaçlarımı :) Uyumadan önce son bir bakayım dedim ve sürprizzzz :)
    Filizcim güzel yorumuna teşekür ederim beğenmen beni çok mutlu ediyor ve daha çok motive olyorum inan :)

  3. Canım yagmuryurek turuncuya ne isim koysam diye çok düşündüm de turuncu baskını gedi aklıma ve çok sevdim :) Valla turuncular basıyorda gün batarken miiiii akşam ayazında mıııııı bilemiyorum :) Beğenmen beni çok çoooooook mutlu etti güzelim :)

  4. Bi şey sorucm bunun yuvarlak kısmının telini kaç milimetre bende bitane var çok sert galba. şekil vermiyorum aşırı beğendim bu kolyeleri kesin bitane yapmak istiyorum kıytırıkta olsa :D :D

  5. bu ağaç kolyeler çok çok güzel Şenay hanım, çok özenli çalışmalar yapıyorsunuz ve renk seçimleriniz harika! ellerinize sağlık:)

  6. Tba95 beğenmene sevindim :) Şimdi baktım telin milimetresine yanlış bilgi vermemek için daha yeni aldım 25 mt kadar ve etiketi üzerinde duruyor :) 0.7 mm kullandığım tel. Çok ince olursa şekli kolay bozuluur kalın olunca da şekil verilmez sizin de yaşadığınız gibi :) Bence kıytırık falan diye düşünmeyinde madem çok yapmak istiyorsunuz gidip malzemeyi uygun ebatlarda alınki emeğiniz boşa gitmesin :)