Ahşap boyama tepsi

-

Hepinize merhaba!Siteyi ve tabii ki sizleri 2-3 aydır takip ediyordum, çok şey öğrendim sizlerden, ve sonunda aranıza katılmaya karar verdim.İlk olarak ahşap boyama kursunda yaptığım tepsiyi sizlerle paylaşmak istiyorum.Objeyi iki kez zımparalayıp, eflatunla degrade boyadıktan sonra tepsinin ortasına gül desenini boyadım.Tepsinin kenarları polyester.Su bazlı eflatun boyayı bu kez biraz daha fazla sulandırıp, süpürme tekniğini kullandım.Umarım beğenirsiniz…

51 yorum gelmiş

 1. Ankara’ya inşallah gelirseniz size bu tepside ne çaylar, kahveler ikram ederim.Ama benim gelme ihtimalim hiç yok derseniz ben de tepsiyi Antalya’ya göderirim, samimi söylüyorum.

 2. Tepsinize bayıldım kaldım bende olsa ne yapabilirim diye fikirler ürettim:)kahverengiye boyar,çiçeği yerinde bırakır ama somon veya açık pembe renk olarak,kenarlarını da yaldızla boyar veya varaklardım.

 3. o zamanda çok çok gösterişli bişey olurdu, ahşap boyamayı seviyorsunuz dnaharikası, kenarı polyester böyle bir tepsi boyayın ve bizimle paylaşın, eminim çok güzel olacak.

 4. Evet bayılıyorum ahşap boyamaya evimde yok yok diyebilirim.Hatta 23 nisan tatili nedeniyle anneme gittim 3 günlüğüne oradan bile bölmeli bir ahşap tepsi aldım geldim o kadar eşya arasında birde onu getirdim:)Modeli sizinki kadar güzel değil ama bakalım neler çıkacak ortaya çiçeklerim bir bitsinde sizlerle paylaşırım.

 5. Noblesse diyor ki;Ankara’ya inşallah gelirseniz size bu tepside ne çaylar, kahveler ikram ederim.Ama benim gelme ihtimalim hiç yok derseniz ben de tepsiyi Antalya’ya göderirim, samimi söylüyorum.26 Nisan 2009 20:28

  Umarım bir gün yolum düşer. Zor bir ihtimal…Olasılık çok az ama hayat hep sürprizlerle dolu. Çünkü ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor. Bir bakarsınız karşınızdayım ben burada bir çok arkadaşla tanışma şansım oldu iyi ki onları tanıdım diyorum hepsini inanın çok seviyorum.. Bak burada bir tanışma faslımız var ve artık her İstanbul’a gittiğim zaman kendisi ile görüşüyoruz ve geçenlerde bekle beni Antalya’ya geliyorum müjdesini verdi

 6. noblesee, gerçekten öyle.. yazın birlikte çanakkale gezisine gittik. Güzel bir duygu.. bazı şeyleri yaşamak lazım, anlatmak yetersiz kalıyor..

 7. bu yazıyı daha önce okumuştum, böyle bir etkinlik yapılsa 10 marifette de ne güzel olur.Sizler nasıl başarmıştınız bilmiyorum ama zor bir organizasyon.

 8. hafifte 2 kez böyle toplantı yapıldı.. bir ay önceden yazıldı.. gidecek olanlar ben geleceğim dedi ve yer ayarlandı olduuu.. rüya gibi bir geceydiii..çok eğlenmiştik

 9. burası biraz farklı.. olur mu, olmaz mı bilemiyorum. Ama gerçekten yolunuz Antalya’ ya düşersen lütfen seslenin, beni mutlu edersiniz.

 10. Sağolun Akoni, bizim Antalya’da kongreler oluyor ama her bir dakikası önceden planlanmış ama olsun kaçarım.

 11. bu arada bende çok severim ahşap boyamayı.. kendi kendime öğrendim, ama bir süre sonra yaptıklarım bana yetmedi kursa başlıyım dedim ilk hafta bi ben vardım ikinci hafta da aynı yazın kimse olmıycak sanırım diye sonbahara ertelendi :(( artık kendim bir şeyler yapmaya devam edeceğim..

 12. Dilevser, tepsi hala çok güzel :) yorumunuz bir kez daha çok sevindirdi beni, çok teşekkür ederim. Siz zaten İzmir’de olduğunuz için tanışacağız nasılsa.Ben ahşap boyama kursuna İzmir’de gitmiştim, gerçekten hocamız çok çok iyiydi, siz hangisine gittiniz merak ettim.

 13. noblesse, İzmir de misin :)) canım ben evde kendi kendime yaparken ahşaplarımı baktım bu bana yetmiyor, malzeme aldığım yere sordum, eşi çok iyi bir el sanatları hocası, o bir yerde başlıyormuş, bir kitapevinin sanat merkezinde.. ona başlamaya çalıştık ama olmadı dediğim gibi kayıt yaptıranlar yaz geldiğinden sanırım yok oldular :) hocamdan haber bekliyorum şimdilik evde az az devam ediyorum yapmaya.. sizin kurs hangisiydi :)İzmirdeysen çok sevincem :)Bu arada tepsi tabi ki güzel, her seferinde bakıp iç çekiyorum :)

 14. dilevser diyor ki;tepsi hala çok güzel :) ne güzel olur tanışmak buluşmak.. yazıları da okuyunca çok heveslendim :)egeli lodos…

  @dilevser, bulalım bir orta yol, hazır tepside varr.

 15. Sevgili Akoni kahkaha attırdınız bana vallahi.Tabii tepsimizde var, iş biraraya gelmekte.Dilevsercim benim bütün ailem İzmir’de.İzmir’de ki evimizi de kapatmadık, gittiğimizde orda kalıyoruz.Ben Kıbrıs şehitlerindeki Feryal sanat evine gitmiştim.İzmir’e dönebilsem(inşallah bir gün) gene orda kursa devam ederim.Dediğim gibi çok çok iyi bir hocaydı.

 16. Noblesse diyor ki;gönüldenele ne harika olur.Sevgili Akoni ağzınızdan yel alsın sevmedim bu konuşmanızı

  kimlikte öyle yazıyor… nüfusta tanıdık var mı var mı ? biraz aşağı çektirelim. ben de sevinirim:)))

 17. ay ne önemi var nüfusta yazanın, içimiz genç olsun ohh sıkıdım :) valla akoni bulalım orta yol ben her türlü varım :) gönüldenele sen gel zaman çok ne zaman gelirseniz biz burdayız efendim kollarımız açık bekliyoruz :) noblesse gelince haberimiz olur herhalde bak darılırım :) konuşacak ne çok şeyimiz olur bence de, ha zaten bende bu çene varken :)) öpüyorum sizleri gelişinizi bekliyorum :)

 18. ayy yorumları okumakatan ne keyifli sohpetmiş :D ablacım benim işim gitgide zorlaşıyor tepsiyi görünce zaten bana bişyeler oldu:)))))))))))))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin