Ahşap flamingolar

-


Ahşap flamingolar. Ahşap boyama tekniği ile renklendirdiğim flamingolar dekoratif olarak tasarlandı.
İster büyük boy, ister küçük boy ya da ikisi birden beraber çok hoş duruyor. Yatak odalarında, balkonlarda ya da bahçelerde kullanarak, evinize renk katabilirsiniz. Ahşap flamingo modelleri ayakta durabildiği gibi duvara da asılabilirler. Flamingo figür olarak da çok popüler şimdilerde, bir zamanlar baykuş ve geyik figürleri gibi flamingolar da artık çok seviliyor.
Sevdiğiniz birine hediye olarak da verebilirsiniz bu ahşap flamingo süslerden. Ya da hayal gücünüz ve çok renkli dekoratif objelerden hoşlanma zevkiniz doğrultusunda çok daha renkli ve hatta bir diğer ahşap süsleme tekniği olan dekupaj ile de süslenip bambaşka flamingo modelleri de tasarlanabilir.
Bu ve daha birçok model için buyrun evinizi renklendirelim, siz ve sevdikleriniz için hediyelik ürünler isterseniz bir tık ötedeyim, profilimden bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Diy; ahşap boyama kalemlik

| | 0 Yorum

Selam herkese, ahşap boyama işlerine devam ediyorum. Bu sefer de ahşap kalemliği nasıl boyadığımı paylaşmak istedim. Ahşap objemizi zımparalayıp tozlarını aldıktan sonra iç kısmını pembeye, dış kısmını ise patlıcan moruna...

Kardan adamlı ahşap kapı gazeteliği

| | 3 Yorum

Kapı gazeteliği önce zımparalanıp astarlandı, kırmızı ve yeşile boyandı. Kıl testereyle kontrplaktan kardan adam kesilip dekupajı yapıldı ve ön kısmına yapıştırıldı. Ağaç ve karo stencil  yapıldı. Altına delikler açılıp kontrplaktan...