Ahşap pencereli keçe kapı süsü

-

keçe kapı süsü
Bir bebek kapı süsü daha. Bu sefer Sare bebek için yaptım. Kız bebekler için kapı süsü modelinde keçe figürleri müşterimin isteği üzerine diktim; keçe bebek, uğur böceği, baykuş ve keçe balon demeti. Bu ahşap kapı süsü modeli ister duvar süsü, ister kapı süsü olarak kullanabilirsiniz. Diğer kapı süsü modelleri facebook albümlerimde ve sayfamda.

keçe kapı süsü
Aksesuar olarak yoyo çiçek, keçe mantar, keçe fil ve ağaç gibi figürler dikildi.
İsimlik tabelasına keçe güneş, bulut, kelebek düğmeler gibi figürler kondu. Bebek odası dekoru olarak sade ve zarif bir model ortaya çıktı.

keçe kapı süsü
Bu bebek odası kapı süsü yaparken ahşap çerçeve kullanıldı, çerçeveye pencere şeklini verip perdeler ”astım”. Kız bebek figürünü yine istek üzerine kıvırcık saçlı yaptım :)

keçe kapı süsü

1 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    DUYURU: lütfen bu model pencere kapı süsü sipariş ederken sonradan ürünü teslim aldığınızda ”Aslında ben balerindeki gibi tamamen ahşap penceresi olan bir kapı süsü istedim diye demeyin. Daha önce bu tür pencereli kapı süsüm için (bu model – http://10marifet.org/yazi/pencerede-bade-prenses-kapi-susu/) şöyle anlatım yazmıştım: ”Aynı kapı süsü modeli bu sefer Bade prensesi için yaptım. Konsept aynı: ahşap çerçeve, kartondan beyaz kanatlar…”
    Yani ürün anlatımda yazıyorum, bu pencereyi ahşap çerçeveden yapıp kanatları sert, beyaz kartondan yapıyorum diye. http://10marifet.org/yazi/pencerede-balerin-kapi-susu/ bunun gibi penceresi olan bir kapı süsü ortası ahşap çerçeveden ve kanatları da kalın kartondan yapıyorum. Lütfen ürünü sipariş ederken BEĞENDİĞİNİZ MODELİN DOĞRU BİR GÖRSELİ YOLLAYINIZ. Önce bir görseli yolayıp sonradan ”başka ahşap pencere bekliyordum” demeniz dikkate alnmayacaktır. Çünkü iş işten geçmiş oluyor.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...