12 yorum gelmiş

  1. çok güzel olmuşlar bende çok yapmak istiyorum ama tam olarak hangi maddeleri nasıl kullandınız acaba yazarsanız çok sevinirim ben hiç bilmiyorumdaakşam bahausede baktım 3-4çeşit akrilik bora çeşidi var hanginden nasıl alacağım hakkında yardımcı olurmusunuz acababirde illede ahşapmı boyamak lazım bi boyanmamış ahşap tepsi 8liradan başlıodu e birde bıyası fırçası yüzü astarını geçiyor galibaşu plastik teksiler boyasak daha ekonomik değilmi acabaçok soru sordum galibamazur görün lütfen

  2. ellerinize sağlık.çiçekli desenden bende tepsi çalışmıştım.sevimli hayat plastik tepsilerde boyama olmaz .emeğinize yazık soyulma yapar çünkü.

  3. Ben, her nedense tepsi görünce aklıma ilk gelen, güzel demlenmiş bir çay oluyor.. Gerçi şu an çayımı yudumlamaktayım. ellerinize sağlık her iki tepsinizde çok güzel..

  4. öncelikle hepinize teşekkür ederim.Bu boyaları nalburdanda alabilirsiniz badana yaptığımız plastik boya diye,küçük boylarıda var,daha uygun oluyor ve bir çok obje boyayabilirsiniz.Ahşabı önce sünger zımparayla zımparaladıktan sonra tozunu alıp önce beyaz boyayla kuruyuncada renklı boyayla boyanır.Herhangi bir resimi bu fotokopide olabilir,arka tarafından zımparayla biraz inceltip marangoz tutkalıyla yapıştırılır,resmin üzerinede tutkal sürülür,kuruyunca verniklenir,Fırçaları en uygun milyoncularda bulabilirsiniz 4 tanesi bir arada uygün fiyata.Plastiği bilmem ama metal eski tepsilerede uygulanabiliyor.

  5. sevimli hayat:Rica ederim,ne demek yardımım dokunabildiyse sevinirim.tabiki bu çalışma en basitlerinden çok daha değişik şekillerde yapılan çalışmalar var,bende hepsini henüz öğrenmiş değilim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin