Pazar, Ekim 23, 2016
Ailemizin Kahramanı Örgü Oyuncak Caillou

Ailemizin Kahramanı Örgü Oyuncak Caillou

7
www.hayalarkadaslarim.com
www.hayalarkadaslarim.com

2- 5 yaş arası çocuğu olup da Caillou yu bilmeyeniniz var mı aranızda?Sevimli Caillou muzu ve detayları öğrenmek için buyrun Hayal Arkadaşlarım‘a.

7 YORUMLAR

  1. Yorum yazdım ama çıkmamış:( Üşenmedim tekrar yazıyorumçok çok güzel olmuş bayıldım oğlumun da kahramanı Caillou…İnşallah bende bir fırsat bulup yapacağım…

  2. valla ben bu yeni çizgi film kahramanlarını hep sizden öğreniyorum…çocuklarım eşşek kadar oldu..keşke bi daha bebek olsalar da onları bi daha büyütsem :(((bu çalışmada şahane…hele hele kıyafeti çok şık olmuş

  3. oğlum daha 1,5 yaşında,söylediği kelimeler,anne,baba,dede,dayı,su,anane vee (Caillou) kayyyuuuu :)) bende yapayım diyeceğim ama valla sık iğneyi olayını oldum bittim sevmemişimdir becerememde ..ama hediye kabul edilir :))

  4. Ozimer–çok teşekkür ederim. En kısa sürede ayrıntılı yapılışını da paylaşmaya çalışacağım.Adadenizi ve Nazesen–Teşekkür ederim :)Gülseyhan–Ablacım çok teşekkürker.Figen Abla–Çocuklar büyüdüyse, sıra torunlarda :) Bir torun gelince anneanneler babaanneler bütün çizgifilmlei öğreniyorlar. Bu da pek meşhur :)Esinsice–O kadar kolay ve zevkli ki aslında. Mutlaka yapabilrsiniz. Sevgilerimle.