Akordeon şeklinde foto albümü

-

elişi çalışmaları
Bir fotoğrafçıda görmüştüm düğün seti yapıyorlardı bu şekilde, hoşuma gitti ve ben de alasını yaparım diyerek koyuldum yola. Görünüm olarak hep çok hoşuma gitmişti.
Fotoğrafları küçük boyutta fotoğrafçıdan cıkarttım. Craft kağıdını da ondan biraz büyük boyutta kestim, mızıka şeklinde birbirinden ayırmadan. Üzerine siyah karton yapıştırdım, kenarlarına da simli kalemle şerit çizdim.

elişi çalışmaları
Ve açıldığında çok güzel bir görünüm çıktı ortaya :) Tabii fotoğraflar hep dik değildi, artık yarısı dik yarısı yatay oldu =)

elişi çalışmaları
Ve en son olarak tekrar craft kağıdından böyle defter görüntüsü gibi görünüm verdim ve albümü içine kattım. Kenarını delip kurdeleyle bağladım, ucuna da not iliştirdim :)

elişi çalışmaları

21 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Çok güzel bir fikir olmuş ellerinize sağlık…
  Yanlız fotoğraflar bir yan bir dik değil de hepsi dik olsa daha şık dururlarmış açıldığında çerçeve olarak bile kullanabilirsiniz. Ve mızıka değil de akordeon olmasın o müzik aleti bana akordeon gibi geldi de :)

 2. sehriban32

  teşekkür ederim :) ya resim sayısı cok olunca o kadar dik foto bulamadım malesef o yüzden bi dik bi yatay oldu artık. Evet ya akerdeon, teşekkür ederim söylediğin için ;)

 3. yagmuryurek

  artvinli olunca hemen akerdeon biliniyor şenaycım :) sehriban32 çok güzel olmuş ellerine sağlık ama şenaya katılıyorum dik fotoğraf daha güzel olurdu… güzel günlerde pencere önünde kullanın :)

 4. gliatasarim

  sehriban; çalışmanız çok güzel olmuş. Eminim çok emek vermişsinizdir.Fotoğrafların bazıları yatay da olsa sonuçta bu albümü kitap gibi çevirmek de mümkün değil mi :)
  Hediyenizi alan kişinin çok mutlu olduğundan eminim.
  Ellerinize sağlık.

 5. ayamaya

  tezgelegemen , tüm 10marifetçiler birleşip o kahkahalarınızda sizi boğabiliriz , bu nasıl bir egodur ???

  sehriban harika bir çalışma olmuş, bu şekilde anneler günü, babalar günü vb. çocuklarla birlikte faaliyet bile yapılabilir, hem de alan için harika bir hediye olmuş olur :D

 6. nebbycraft

  hayatta hiç bir gayesi olmayan bunun üstüne yapılan emeğe de saygısı olmayan insanları maalesef içimizde barındırıyoruz. Tezgelegemen bu sözlerim sana oraya buraya üye olup haddin olmayan yorumlar yapacağına kendini geliştirebilmek için birşeyler yapmayı dene ki belki birazcık insanca yaşamayı öğrenirsin

 7. yagmuryurek

  ben bakıyorum bakıyorumda bu tegelin neye güldüğünü anlamıyorum ???
  bence yapılan işi kıskanmış olabilir sehriban32 :) takma kafana gerçekten güzel olmuş :)

 8. shane

  iş gayet güzel olmuş, ellerinize sağlık. bu gereksiz nahoşluk nedeniyle başlık değişsin istiyorsunuz anlıyorum ki, ilgili değişikliği yaptım.

  sevgili ayamaya, haber verdiğiniz için size de teşekkür ederim.

 9. yagmuryurek

  şimdi hep beraber bu kişiye gülelim mızıka mı o da nerden çıktı puhahahahahahaha :)
  iyi oku yada gözlük al tezgelegemen :)
  şahanesin shane :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn